Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig tart az a korszak,...

Meddig tart az a korszak, amikor a kicsi fektetés után 3 percenként kijön valamilyen indokkal a szobából?

Figyelt kérdés

Most 3 éves. Vizet kér, pisilni megy, puszit akar adni stb. stb. nagyon leleményes. :o)

Lehet valamit tenni, hogy erről leszoktassuk, vagy majd elmúlik?


2010. szept. 27. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Addig tart amig le nem szokik rola....hahaha de vicces vagyok...igaz?! - Hat nem!

Igazabol csak annyit tudsz tenni, hogy bekeszited neki a vizet, lefekves elott elmentek pisilni...stb...aztan ha kitamolyog millioszor visszaviszed. Eloszor elmondod, hogy este van es aludni kell, talan megegyszer. Aztan csak kezen fogod es es viszed, nem beszelsz...es ezt ujra es ujra mire elunja es vegre elalszik...kitartonak kell lenni.

Nanny vagyok, ahol dolgozom ott ugyanezt csinalta a kicsi lany. Egy ido utan mar rohadtul nem szorakoztato, mert igazabol szeretnel egy par ora maganeletet is a 3 evesek meg nagyok abban, hogy azt gondoljak, a vilag csakis korulottuk forog es azert van mindenki, hogy oket szolgalja....egy nap mentem dolgozni es meseli a fonokom, hogy hosszu ido utan eloszor kiabalt de torka szakadtabol...miutan hetek ota ment a kitamolygas...fonokom aki egy nyugodt sportember egyedul volt otthon a lanyaival a felesege csajos esten volt. A kicsi se a noveret se ot nem hagyta pihenni. 2 oran keresztul zajlott a konyorges. Egyszercsak megfogta a kicsit, szo szerint bevagta az agyba es rakiabalt: jo ejszakat!

A gyerek azota nem kolbaszol....

Vagy ez, vagy az.

2010. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, mi ezt sztereóban nyomtuk öcsémmel anno, legalább 8 éves koromig :D A fiam most három éves, ő nem jön ki, hanem bentről szólongat, hogy inni kér, kisautót kér, meg akar ölelni, puszit kér, halkítsam le a tévét, csukjam be az ajtót, nyissam ki az ajtót, stb. De ezt lejátsza egy fél óra alatt, aztán nyugi van. Annyira nem zavar a dolog, mert emlékszem, hogy én is ilyen voltam :)
2010. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamaszkorig. Ha csak nem próbálod leállítani valami ügyes módszerrel. De úgyse nagyon reménykedj. Én ott maradok mesélni, amíg el nem alszanak vagy legalább alaposan lecsitulnak, így általában már nincs nagy mászkálás.
2010. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a hasfájás volt a kedvenc kifogásom, mert nem tudtam aludni, és unatkoztam.Gyakran féltem, de nem mertem bevallani, jött a "hasfájás".DE amikor normális eltudtam elaludni, mert segített anya, akkor nem járkáltam ki:)
2010. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!