Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kom esztergom .Fejér megye,...

Kom esztergom .Fejér megye, Pest megye nyugati részén vagy belváros. Győr Moson megye keleti felén hol vannak jó gyerekprogramok játszóterek jatszohazak allatsimogatok kisvasút stb? Tudtok parat ?

Figyelt kérdés

4 éves gyerekethova érdemes venni?


A Győri a Pesti és a Veszprémi állatkertben már volt meg a tropicariumban .


Ha nagyobb lesz metrót is meg akarom neki mutatni . Biztos tetszene egy videki gyereknek ez nagyon új nekem is az volt


Vagy a Dunakanyari setahajozas majd ha újra jó idő lesz .


Túrázni meg nem akar sajnos .lány gyerek és ez még nem érdekli de ha valami visszi az igen.



2022. nov. 13. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi fejér megyeiek vagyunk. Székesfehérvár.


Őszinte legyek? Erre nagyon semmi. Vannak játszóterek, de kb mind ugyan az a kategória. 1db játszóházat tudok a városban, mindenki ide jár, mindig tele és annyira nem is izgi.


1db állatsimogató van, de az kb nagyanyám kertjénél "szegényebb".


Szóval ha mi csavargunk megyén kívül tesszük.

2022. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nekünk is az a baj 30 km körben már mindenhol voltunk messzebb menni meg nincs mindig kedv .


Nálunk jatszohaz nincs .csak 2 3 nagyobb játszó amúgy mi Falun lakunk de sokszor inkább beviszem a városba mert ott mindig vannak gyerekek a jatszon


Pedig 5 percre van tőlünk egy felújított játszó de kevés a gyerek nincsenek mindig ott főleg hidegebb időben


Ezért berakom a kocsiba városban mindig találni jatszotarsat .

2022. nov. 13. 14:52
 3/15 anonim ***** válasza:

Tatabányán itt a Turul madár és a Szelim-barlang. Kicsit messzebb van egy kilátó is.

A madárnál van egy játszótér is, illetve egy büfé bódé. Lehet teát inni, van kaja is.

Tatán ott az Öreg-tó, a vár. A tóparton van egy elég nagy felújított játszótér (Építők Parkja), kicsiknek és nagyobbaknak is. Ilyenkor még nyitva van a lángos sütő is ott.

2022. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tatabányán a Millenium-Park (Csónakázó tó) is jó, van szuper játszi is és élnek teknősök is a tóban.

Magyar Komárom elég gyatra, esetleg a Jókai ligetnél a Cultplay játszótér, de szlovák Komáromban vannak jó helyek, pl. Olymp Center (játszóház), Kút-Café (játszóház/kávézó) az Europa udvarban. ezeken a helyeken beszélnek is magyarul.

2022. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van szlovák oldalra nem is gondoltam eddig.meg jó hogy kérdeztem. a tatai és tatabanyai nagyobb helyeket enis tudom de szlovák oldalon nem vagyok otthon .


De csak 20 km tőlem az átkelo

2022. nov. 13. 21:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi bábszínházba vittük még ilyen idősen, illetve velem mindig eljött könyvtárba is. A gyerekrészlegen nézegettük mondjuk fél órát a képeket a mesekönyvekben, ha valami tetszett neki, haza is hoztuk. Emellett mi mentünk busszal, sima vonattal is sokat, ugyanolyan nagy élmény volt neki ez is. Tudom, kissé fura, de mi decathlonba is volt, hogy elvittük, csak azért hogy kipróbálhassa az ott lévő bicikliket, görkorit, labdázzunk egy kicsit. Szomszédban volt bácsi, akinek nyulai voltak, heti 2x átjártunk hozzá etetni, soha nem unta meg. Ha falun vagytok, hátha nálatok is van ilyen "öreg", akihez be lehet ugrani néha. Lovardába is gyakran lesétáltunk, illetve kutyaoviba is, ott voltak terápiás kutyának készülők is, akiket nyugodtan simogathatott. Tudom, ezek nem feltétlenül olyan programok, amiket felsoroltál, de szerintem már egy 4 évesnek is érdekesek lehetnek, mi szerettük őket.
2022. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6# lovazni jár már 2 hónapja kezdte póni lóval viszik pár kört hogy közben vezetik. Es labdat és karikát kell dobni meg labdazni úgy hogy közben a nyeregben maradsz állítólag elég jól fejleszt .már most 4 évesen.

2 e Ft fel ora szerintem bőven megeri .


Bárcsak biciklizni is szeretne úgy 😀 de ahoz meg lusta 100 m után már megal

2022. nov. 13. 21:50
 8/15 anonim ***** válasza:
2022. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tatabányán van egy Máltai játszótér is, az is szuper, több korosztálynak van benne több "részleg". Viszont ez egy zárt játszótér, asszem de. 10-kor nyit és 6ig van nyitva.
2022. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Győrben van 2 jatszóhaz, a spielplatz illetve a dunacenterben, annak nem tudom a nevét.


Van lehetőség trambulinozni. (cyberjump)


Pannonhalmán lehet egyet sétálni, van 2 kilátó, gyógynövény park, templom.


Gönyű is szuper hely. Lehet setahajozni a dunan, van egy klassz etterem, cukraszda a parton, tanosveny, jatszik.

2022. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!