Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti el mernétek engedni kiscsop...

Ti el mernétek engedni kiscsoportos gyerkőcötöket az ovival kisvasutazni? Tőlünk kb 1 óra busszal. Egész napos program, reggel 8- kor indulás, délután 4-5 körül érnének vissza.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Persze. Jó, hogy nem láncolod magadhoz. A szobából nem fogja megismerni a világot.
2013. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem és nem is engedtem kiscsoportba. Egész napos programra pláne nem, akkor még mindig aludt.
2013. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Hogy alszanak? Engem csak ez zavarna kicsit.


Amúgy igen, engedném.

2013. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a kiscsoportosok még picik ehhez, hogy egész napra menjenek. Ott még van ebéd utáni alvás. Kirándulni el lehet menni fél napra is és úgyis megismeri a világot :)
2013. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A bunkó válaszadók kíméljenek, légyszi! Normális kérdést tettem fel, normális válaszokat szeretnék, akár igen, akár nem. Amúgy mi is szoktunk menni sokfelé, megismeri a világot amúgy is. Csak az miatt aggódom, hogy 2 óvónő, 2 dajka tud- e figyelni kb 30 kisgyerekre. Ugye a kisvasút nyitott. Meg hát igen, a délutáni alvás... a kisfiam már 1 órakor alig bírja nyitva tartani a szemét. Ettől függetlenül nincs eldöntve, úgyis átbeszéljük este apával, csak kíváncsi vagyok, Ti hogyan látjátok.
2013. ápr. 18. 13:03
 6/12 anyács ***** válasza:
Hát én nem merném elengedni!
2013. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Anyum ovónő(pestiek vagyunk) s most idén kis vagyis minicsopival van.Multkor mentem velük én is az állatkertbe. Ők csak ugy mentek hogy reggel mentek közös busszal,s a kicsik délben jöttek haza. A nagyobbak meg kaptak hideg ebédet és ott ebédeltek és kb 2-3 körül jöttek uzsonnára haza. 2 busszal mentek, a kicsikért délben ment vissza a busz,majd fél 3 körül a nagyobbakért. A kicsiknek még kell az alvás,meg ők azért elfáradnak jobban... Szeptembertől ha minden igaz ovis a lányom,kiváncsi vagyok,ők milyen programokra mennek.
2013. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
S igy ment ugye a 2 ovónő, dadus, én és néhány szülő. Volt néhány gyerek aki csak velem akart jönni..
2013. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem engedném. Kiscsoportosan nem olyan nagy baj, ha nem lát még világot, lesz még rá elég ideje:-)
2013. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az összes gyerek megy, akkor igen.

Viszont mindenképpen szóvá tenném, hogy egyrészről ilyen piciknek minek egész napos program, másrészről miért pont egy kisvasutazás?

Szerencsére a mi ovinkban ilyet nem csinálnak, a kiscsoportban csak bábszínházba vitték a gyerekeket.

Középső csoportban voltak először kirándulni, akkor is csak egy fél napra.


Ja és az egyik kedves válaszolónak üzenném, hogy mi havonta 1-2x mindig elvisszük valahová a gyerekeket, hogy "világot lássanak", tehát ez független az ovitól és szerintem elsősorban a szülő kötelessége, nem az ovié...

2013. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!