Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek szeret engem a...

Szerintetek szeret engem a kisgyerek akire vigyázok?

Figyelt kérdés

Soha nem vigyáztam még ennyire kicsi gyerkőcre (2 lesz), nem volt soha kisgyerek mellettem

most babysitterkedek egy helyen, a szülők kétnyelvűek tehát örülnek hogy hall a gyerek tőlem magyart

Nagyon aranyos a kisgyerek, de azért direkt a játékba ritkán von be , viszont sokszor megnevettetem , jó humora van. Sokàig nem tudtam eldönteni vajon szerethet e.

Ha elköszönünk a lábamhoz szalad, puszit ad, múltkor miután elmentem az anyukájàtól kérdezte hol vagyok (használt rám egy lányka jelzőt) így is köszönt el tőlem

Szerintetek akkor megszeretett?

Nagyon igyekszek hogy jól érezze magát velem



2022. nov. 15. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Már az esküvőn gondolkodik
2022. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is kedvel, kötődik már hozzád :-)
2022. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Ilyen kicsi gyereknek nem kell sok, hogy szeressen. Foglalkozol vele, ennyi. Ha puszit ad, akkor szeret.
2022. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Persze hogy szeret, része vagy az életének és jól bánsz vele.
2022. nov. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mert szerinted hátsó szándékból vagy netán a gyűlöletét fejezi ki azáltal hogy átkarolja a lábadat és puszit ad...?
2022. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!