Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cecília nevet adnátok a...

Cecília nevet adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Ez a név a favoritom gyerekkorom óta,szerintem gyönyörű,de ugye elég bántó módon lehet csúfolni. Ismertek valakit,akinek ez a neve,esetleg viseli valamelyikőtök? Mi a vèleményetek a névről?
2022. nov. 15. 23:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem tetszik, ne haragudj! Egy Cecíliát ismerek amúgy.
2022. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Nekem Nyunyóka néni jut róla az eszembe. Nem teszik és nem adnám a gyerekemnek ezt a nevet.
2022. nov. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Nekem semmi bajom vele, most nem is divatos, simán adnám, legalább nem tucatneve lesz.
2022. nov. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de csúfolni bármelyik nevet lehet, az nem ezen múlik.
2022. nov. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
13%
Nekem sem tetszik, bocsánat, de mindig is olyan “Caren” feelingem volt tőle . Ezt megmagyarázni nem tudom, de maga a név olyan karakán hangzású .
2022. nov. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
En egy Ceciliat ismerek szemelyesen, nagyon szep lany. Nekem nem annyira tetszik ez a nev, de mivel neked gyerekkorod ota ez a kedvenced, akkor nem kellene hagynod magad negativ iranyba befolyasolni. Ott van az Eniko nev, ami meg szamomra egy kedves noi nev, es vannak emberek, akik kepesek epekonek csufolni. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Remelhetoleg a gyerekednek normalis osztalytarsai, baratai lesznek majd, akik nem csufolodnak:) A Cecilia nevvel nincsen semmi gond, es nagyon jo, h nem gyakori, hanem egyedi, igy valodi megkulonbozteto jelleggel adhatod a babanak. Viszont arra az esetre, ha a mar "ontudatra ebredo" gyerekednek nagyon nem tetszene ez a nev, (aminek azert meglesz az eselye) adj neki egy masikat is, h tudjon valasztani kesobb.
2022. nov. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Cilinéni jut eszembe róla
2022. nov. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nagyon tetszik és szépnek találom. Ismerek Cilit, azért is tetszett meg.

Én szívesen adtam volna ezt a nevet de a férjemnek nem tetszett

2022. nov. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
Borzalmas
2022. nov. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy Cecíliát ismertem csak, őt is Cilinek szólítottuk. Az a becenév aranyos volt, de a teljes név nem tetszik nekem, ezért nem adnám.
2022. nov. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!