Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reggel 8-kor kel este 10-ig...

Reggel 8-kor kel este 10-ig fent 4 éves, ez normális?

Figyelt kérdés

Óvodában alszik még 1.5 órát, de hétvégén itthon nem hajlandó. Reggel 8 körül kel, 22kor alig lehet elaltatni. Vagyunk levegőn, ma is 3 órát voltunk, meg minden egyéb ilyen

Ez normális?


2022. nov. 26. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém elmúlt kicsivel 4 éves, de úgy hogy napközben egyáltalán nem alszik már régóta, kb fél 9 és 9 között szokott elaludni, de van hogy fél 10 is van. 7-8 között ébred. Sok ismerősünknél meg 7 órakor már alszanak a gyerekek, én azon csak lesek, mert az övék ráadásul még alszik napközben is 2 órát:D. Mondjuk az enyémnek sose volt extra nagy alvásigénye, csak a korának szükséges minimumot aludta.
2022. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én sokszor már 8-kor ágybateszem őket.. akkor 1,5 óráig forgolódnak.. ( ilyenkor mindig azt feltételezem, hogy fàradtak emiatt gondolom a hamarabbat…

Hát nem megy)


21-6:30-ig alvós valaszadó vagyok

2022. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ja akkor jó, akkor nem annyira vészes.

Hétvégén igen,10 órát alszik.

Hétköznap mikor ovi van is kb annyit vagy többet, mert olyankor van hogy elalszik már 9-kor is, de 7kor keltjük viszont, plusz ott az ovis 1.5 óra, tehát kb 11.5 órát


Azt hittem ez kevés neki, de akkor nem aggódok annyira :)

2022. nov. 27. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!