Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor volt utoljára durván...

Mikor volt utoljára durván beteg a gyereked? És mi volt a baja?

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1 hete a kéz láb száj nyavajával.

4 éves,ennyire semmi nem viselte még meg eddig.

Náthás sem nagyon volt még.

2022. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Durván soha még, kopp kopp

Köhögni szokott

4 éves

2022. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A héten. 3 napig csak aludt szinte. Köhögés, orrfolyás,hányás. 3 napig tartott, láz nélkül. Azóta csak köhécsel.
2022. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk a 9 eves most kez lab szaj. Brutalis 39 C laz, nem is ment le masfel napig,majd iszonyú holyagok,szajan,nyelven, nyelve alatt, ínyen,kivul az ajkan,torkan +mandulajan is. Visit. 4 napja nem eszik konkretan.
2022. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Februárban tüszős mandulagyulladás, és fülgyulladás. Májusban bárányhimlő, de nagyon enyhe volt. Most nálunk is kéz-száj-láb nyavaja van
2022. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik szeptemberben


Krupp

1,5 h-t ültem vele a teraszon.


Másik februárban

Covid

Nagyon megviselte 40,1 lázzal.


Köztesen voltak kicsit betegek

Nátha.. fülgyulladás ez az

2022. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Szeptemberben volt egy 1 napig tartó irdatlan láza, úgy hívtak fel a bölcsiből, hogy 40 fokra felugrott a lázmérő, és a lázcsillapító is legjobb esetben is 38 fokra vitte le, azt is max 1-2 órára. Eléggé be voltam tojva, de másnapra konkrétan nyoma se volt a láznak vagy bármi szövődménynek. Egy 24 órás lefolyású betegség volt ezek szerint, amivel elvittem ugyan az orvoshoz, de ő is csak a vállát vonogatta, hogy van ilyen, örülünk, hogy jól van.

2 éves.


Adja az ég, hogy ehhez hasonlóak legyenek a jövőben is a _durva_ betegségei.

2022. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5 éve, 3 hónaposan.Mellékhatások miatt mandulagyulladása lett, kórházban voltunk vele 5-6 napig.Ahhoz képest eddig minden gyaloggalopp volt.Bár talán tavaly volt egy 7 napos láz ami aggodalomra adott okot.
2022. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárányhimlő múlt karácsonykor. Magas láz elég sokáig, plusz a viszkető kiütéseket nagyon rosszul kezelte, volt, hogy véresre kaparta magát mindkét gyerek. Egyik 3, másik 4
2022. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fél évesen. Apuka haza hozott egy hányós vírust. Az átment a családon. Én is úgy kimerültem tőle, hogy sírt a pici és nem volt erőm ellátni. Még szoptatni sem tudtam. Apukája látta el (ő már gyógyuló félben volt) adott neki tápszert, tisztába rakta. És köztünk aludt. Majdnem 12 órát aludt egybe egy nagy hanyás után. Annál rosszabb nem volt még.
2022. dec. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!