Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis kisgyereknél hogy van az...

Ovis kisgyereknél hogy van az orvosi státuszvizsgálat?

Figyelt kérdés
Ki kell kérni a gyereket az oviból, amikor elviszed a státuszra, vagy esetleg az óvodában van a státusz? Azt tudom, hogy az iskolába kijön a védőnő meg a doki, erre emlékszem kisgyerek koromból.
2022. dec. 11. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell kérni. Iskolába meg már ne ma területi védőnő és gyerekorvos megy hanem iskolavédőnő és iskolaorvos.
2022. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát nekem a védőnő mondta hogy vigyem ovi után. Megvár minket. Mondjuk én dolgozok szóval másképp nem is ment volna így év végén
2022. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig délelőttre adott időpontot a védőnő. Ilyenkor nem vittem be oviba vagy arra az időre hoztam csak el. Nekünk falun belül van az ovi és a védőnő is.
2022. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk délután volt, ovi után mentünk.
2022. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nehéz időpontot kapni délutánra úgyhogy el szoktam fogadni a délelőtti időpontot ha reggel fél 9 körülig van.Előtte nap szólok az óvónőknek, hogy másnap kicsit később érünk oda és kb 9 fele kaja közepén oda is szoktunk érni.
2022. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggel ovii előtt lehet vinni.. de ilyenkor csúszunk.. de melóból is max 20 percet
2022. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk megvárt olyankor a védőnő. 3-kor elhoztam a gyereket oviból, negyed 4 körül ott voltunk a védőnőnél.
2022. dec. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!