Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kiderül a 2 éves státuszviz...

Ha kiderül a 2 éves státuszvizsgálaton, hogy a gyerek még abszolút nem beszèl semmit, mit fog tenni a védőnő vagy a gyerekorvos?

Figyelt kérdés

Ha fejlesztèsre kell járni, az hogyan oldható meg, ha dolgoznak a szülők? Szabadság vagy táppénz?

Egyébként mindent megért, kéréseket végrehajtja. Elmagyarázza a saját módján, hogy mikor mit szeretne, de megszólalni nem akar. (Hangutánzó se)


2021. jún. 15. 00:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
A fejlesztés sokat fog segíteni. Üdv a klubban, én ilyen voltam és velem sokat küzdöttek de aztán megjött a kedvem.
2021. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Szabadság.
2021. jún. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Táppénz betegség esetén jár. Az, hogy egy 2 éves nem beszél, nem betegség, csak egy állapot.

Szabadságot veszel ki, vagy a párod, nagymama hordja, bébiszitter hordja, munkaidő után viszed.

2021. jún. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha állami bölcsödébe jár és a fejlesztés is állami akkor valószínűleg ott lesz megoldva, erre kell törekedniük a gyakorlat szerint. Ha magám bölcsőde vagy magán fejlesztés akkor előttem már felsorolták
2021. jún. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
4, az államitól nem kell sokat várni. Heti egy alkalmat kaptunk, amit kéthetente meg is tartottak, miközben heti 4 is indokolt.
2021. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi mentünk a szakszolgálatra, ott kiírták logopédiára majd az ovis csoportba bekerülés után szépen elkezd ezt beszélni. 2,5 éves volt ekkor, 3 évesen már beszélt.
2021. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

A mi védőnőnk leszarta, 2,5 éves státuszon kezdett el gondolkozni, hogy lehet menni kéne kivizsgálásra (addigra már túl voltunk egyébként egy hallásvizsgálaton). Most 5 éves a gyerek és még mindig nem beszél (persze járunk mindenféle fejlesztésre). Nagyon haragszom rá, amiért másfél-2 éves kora között nem szólt, hogy nem lesz ez így jó, de hát jobban érdekelte, hogy haladunk a lakásfelújítással...


Ha fejlesztésre kell járnotok? Szabadság, vagy munkaidő-csúsztatás.

2021. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

7!


Nehogymar a védőnő legyen hibás, bakker. A te gyereked, nem? Neked kellett volna menni utána

2021. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
8! De igen, a védőnő a hibás. Mert amikor én szóltam neki, akkor az volt, hogy ó, ráér még. Majd fog! Gondolom, ez a mondat többeteknek is ismerős, csak szerencsétek volt, hogy nálatok nincs baj. egyébként meg, szerinted ki járt utána? Bolond.
2021. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

9!


Fogd vissza magad, nem a gyereked vagyok. Vele beszélj ilyen stílusban, még a fickóddal, ha hagyják. De, a TE gyereked a TE felelősséged. Vita vége, szia.

2021. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!