Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kapott a gyereketek...

Mit kapott a gyereketek karácsonyra? Minek örült a, legjobban?

Figyelt kérdés

2022. dec. 25. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Konyhai edénykészletnek játék főzőlappal, meg zenélő-forgó halacskákat kifogó horgász-játéknak örült a legjobban - bár ez utóbbihoz az apjának kellett horgászbotokat készíteni, mivel a gyártó elfelejtette a dobozba tenni, engem meg szétvetett az ideg emiatt (2 hónappal ezelőtt vettem, blokkja sincs meg, mert fene gondolta, hogy ilyen megtörténhet, de legközelebb okosabb leszek), de végülis a készített még jobb is lett, el lehet vele szórakozni és még a felnőttek is élvezik, amit kell is, mivel azóta ez megy! :D
2022. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Pár kisebb apróságot.

Telefont (nem a legdrágább és nem is nagyon függ tőle, de kell neki, mer elkell, h tudjam érni).

Kapott egy agámát. Az volt minden vágya 2 éve, neki örül a legjobban. Most épp még neveket nézeget neki.

2022. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

3 éves lány


Kapott legokészletet, kirakóst, illetve egy ilyen várépítő készletet (bunkert lehet belőle csinálni). A legoval sokat játszunk, a kirakós annyira nem köti le most, a várépítő meg csalódás volt, mert gyenge is, meg nem is annyira érdekli (pedig amúgy szeret bunkert csinálni, nem értem, ez miért nem jó).


Rokonoktól plüssöket kapott, az nagyon tetszik neki (dinók, sárkány). Kapott egy játék mikrofont, azzal mi "felnőttek" jobban elvagyunk 😂😂.


Még a másik mamáékhoz csak holnap megyünk, ott is kap még dolgokat (játék babakocsi pl.)


Összességében szerintem őneki teljesen elég volt, és nagyon tetszik neki a karácsony, a fa, az ételek, meg hogy együtt van a család, nagyon értékeli, mindig amikor leültünk enni azt mondta "ez egy nagy család" meg hogy "mekkora buli van itt!"


Szóval érti a karácsony szellemét, ez a lényeg. 🥰🥰

2022. dec. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Babaház és lego+ 2 mesekönyv.
2022. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Mindegyiknek örült. Mindegyikkel kellett játszani és este fekvéskor már az új könyvek egyikéből kellett olvasni a mesét.
2022. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A kamasz a laptopjának örült a legjobban.

A kiskamasz a társasoknak, mindet ki akarta próbálni tegnap este, hát nem sikerült. :D

A kicsi is a társasának örült, de az sajnos menet közben kiderült, hogy tök béna, csak a marketingje volt jó...

2022. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#1! Gyereknek szánt ajándékot mindig bonts ki, mielőtt odaadod! Én 1x jártam így nagyon régen. Keresztlányomnak vittem társast karácsony előtt/ünnepek között, már nem emlékszem. A leglényegesebb rész hiányzott belőle. Persze, mehettem vissza, a világ végére, ahol szerencsére ki tudtam cserélni, mert még volt 1 a boltban, de így se volt nagy buli 3 órát utazni, úgy, hogy azt az időt náluk töltöttem volna, és tudtam, hogy a gyerek csalódott, egy világ omlik össze benne, ha nem tudom megszerezni a hiányzó darabot. Azóta én mindig kibontom. Saját gyereknél ez annyival rosszabb, hogy ott pont karácsonykor kapja meg, amikor ugye zárva van minden. A blokkot meg azért is érdemes megtartani, mert előfordulhat, hogy 2 rokontól/baráttól véletlenül egyforma ajándékot kap. Ha az egyiket ti vettétek ki lehet cserélni, mert a rokon nem biztos, hogy gondol erre.
2022. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

9 eves kis nagylányom Harry Potteres puzzlet kapott,Harry Potteres bögrét,es egy Adidas iskola taskat..Annak örült a legjobban..Zokogott amikor kibontotta,es en is vele

Egyebkent ilyenkor vagyok a legbüszkebb a nevelesünk sikerére.Nem kell draga ajandek,megelégszik az olcsobbal is.Nem mindenki mondhatja ezt el,hogy egy egyszerű hatizsáknak ennyire tud örülni a gyereke.

2022. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3 éves lány szülinap + karácsony is. Vonatkészlet, puzzle, autópálya, kreatív rajzolós készlet, szinező, mesekönyvek, ruhák, babakocsi, babaruha, úszószemüveg, egyedi karacsonyfadíszek. Nagyon örült mindennek.
2022. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Több dolgot kaptak, de a legjobban az egyik egy úthengernek, másik a sellőnyakláncnak örült.
2022. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!