Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 - 2,5 èves gyereketeknek...

2 - 2,5 èves gyereketeknek mit vesztek karàcsonyra, mikulàsra?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Mikulásra csak csomagot kap,játékot nem.

Karácsonyra..háát..gondolkodok még: egy nagyon szép újszülött babát(szereti a babákat),vagy szeletelhető zöldségeket,vagy ilyesmit kap,esetleg még duplo-t (már van 2 csomag).


2.5 èves lány.

2018. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

2 éves lányom Karácsonyra tőlünk egy Llorens babát kap, anyósomtól egy gyerek “szépítkező” asztalt, apukámtól szerintem duplo készletet, egyik nővéreméktől cry babies babát, másik nővéreméktől egy zenélős ékszerdobozt, (rengeteg nyaklánca van, minden nap fel kell egyet venni) és még a dédiék nevében kell valamit vennem, szerintem valami szép plüss lesz, lehet, hogy egy ló vagy egyszarvú, most ezeket nagyon szereti.

Mikulásra én mindenkinek mondtam, hogy ajándék nem kell, esetleg egy kis apróság, meg mellé csak kevés édesség meg gyümölcs.

2018. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Soszobaba berletet (gyakran nathas, es jatszani is szeret ott), gyurmakeszletet, kisasztalt kisszekkel. Igazabol mindene megvan, igy alapvetoen hasznalati targyakban es elmenyben gondolkozunk. Mikulasra pomelot kap szerintem, mert nagyon szereti, es elvisszuk mikulasos rendezvenyre.
2018. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Mikulásra álomsátrat,mikulás csomagokat,meg egy barney plüsst,szánkót.

Karácsonyra versenypályát, bújócskázó kutyust, interaktív robotot, orvosi készletet,hachimals tojást,társasjátékot.

2 és fél éves fiú.

2018. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikulásra a rokonokat ismerve sok csomagot és könyvet, kifestőt fog kapni.

Tőlünk egy csomagot amiben hot wheels és matchbox autók lesznek ez a kedvence.

Karácsonyra hot wheels ultimate garázst, ezt akciósan megvettük már,lego dupla vonatot és síneket.

Keresztszüleitől lego asztalt ami jó duplóhoz és rendes legohoz is. Nagyszülőktől még nem tudjuk mi lesz.

2018. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg matricas konyvet, hercegnos satrat, valami kreativ rajzolos jatekot mert azokat nagyon szereti, gyurmat, olyan mesekonyvet amit ki lehet hajtogatni. Mikulasra egy sütibabát vettem neki, szerintem tetszeni fog neki. Adventi kalendariumbol szerintem fog neki hozni nehany extra darabot a telapo, mert azt mar tavaly alig 1.5 evesen is imadta nyitogatni.

Nagyobb jatekban nem gondolkodunk egyelore. Telis tele van a haz jatekokkal. Majd jovore amikor konkretan vagyik valamire akkor azt fogja kapni.

2018. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikulást még nem találtam ki, de nem tervezem túllihegni.

Karácsonyra babaházat.

2018. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Középsö lányunk 2,5 éves.

Mikulásra csomagot kap. Karácsonyra fa vonat szettre vágyik,kap még duplot,kirakot,bunny boo játékot,mesekönyvet.

Ezt a családban osztjuk szét mit kitöl kap.

2018. nov. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Babaházat kap bababútorokkal, mert már régóta szeretne.
2018. nov. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Mikulásra kap egy mikuláscsokit meg narancsot a csizmácskájába,


Karácsonyra két könyvet kap.


Rokonoktól semmit.


Nem szeretném, ha az ajándékozás hangsúlyos lenne.

2018. nov. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!