Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert rohangal a felso szomsze...

Miert rohangal a felso szomszed gyereke ejszaka?!

Figyelt kérdés

A szitu a kovetkezo: Valamelyik szomszed gyereke feszt ejszaka 11-01 ora kozott, valtozo, epp mikor, duborogve rohangal fel-ala a lakasban visitozva, legalabb egy fel oran-oran keresztul😀 Megjegyzem, engem nem idegesit, mivel nem konkret felso szomszed, valoszinuleg a szomszedom felett lehet inkabb, de rendesen hallom, ha epp nalam csend van. Szoval nem szidni akarom oket. Szimplan kivancsisag a kerdes oka, nekem nincs gyerekem es kisgyerekes ismeroseim sem, ti talan tudjatok ertelmezni a szitut.


Tehat az vilagos, hogy egy kisgyerek felebredhet ejszaka az alvasbol. De ilyenkor nem a visszaaltatas lenne a cel? Vagy kergetoznek, hogy elfaradjon?😂 A visitozas az a tipikus boldog, izgatott visitozas, kb mint amikor a jatszoteren fogocskaznak a gyerekek. Eleve keson fektetik ot le? Napkozben nem szoktam hallani, de nyilvan akkor tobb a mindenfele zaj.


2022. dec. 30. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Rossz álom okozhatja, nálunk sírva jöttek, sokszor óránként, ha épp ilyen időszak volt. Rettenetes így élni, mindenkinek ott fent, ki lehetnek merülve.
2022. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
46%
Szia! Csak nem Kalocsa,Gém utca? :D Viccen kìvűl,a válaszokra én is kiváncsi lennék. Üdv. : egy elkeseredett panel lakó.
2022. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, ez BP😁 De elso, mondom, nem ugy tunik, mint aki sir vagy fel, ilyen nevetgelos visitas, mint aki jatszik.
2022. dec. 30. 23:39
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Igen, kelnek éjszaka a gyerekek, és a cél hogy minél gyorsabban aludjanak vissza. Sajnálom a szülőket, nem tudnak mit csinálni a gyerekkel, vagy nem teljesen ép a gyerek, vagy túlságosan a fejükre nőtt. Nyilván ők is (bele)fáradtak, lepofozni meg nem akarják a gyereket.
2022. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
ADHD pl. mutatkozhat így is. Nekem az ADHD-s gyerekem nagyon aktív este. Szerencsère különàlló hàzban lakunk.
2022. dec. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vidámra nem tudom mi lehet a válasz, lehet mikor aludni kéne kivergődik és felpörög teljesen.

Nekem a nagyobb gyerekem az "éjszakai rémülettel" volt megálldva (szerencsére régen jött elő, remélem már nem is fog többé), ha panelban vagyunk tuti ránk hívták volna a rendőrséget, hogy éppen brutálisan bántalmazzuk a gyereket...

2022. dec. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor megyek es osszebaratkozok a gyerekkel, mert en is az vagyok. Illetve nalam csak az ADD resz van meg, szoval en nem rohangalok fel-ala😂

4 Vilagos, en se pofoznam le, meg szerintem aki emlekszik a gyerekkorara valamennyire, az aterzi, milyen rossz volt, amikor aludni KELLETT, de te nem akartal es almos se voltal. Bar tudtommal az egeszseges fejlodeshez ilyen korban azert nem art, ha legalabb ejszaka alszik.

2022. dec. 31. 02:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg meg akarnak verni mert egyszer labdázott a gyerek du 5 kor 2 percet.

Ha ejszaka rohangálna már nem élnék.

2022. dec. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sima pavor is lehet



Mind2 gyerekemnek volt hasonló


Csak nem rohangáltak hanem fejhangon visítottak


Teljesen rosszul voltam tőle.. 1,5 hónapig taritt “csak”

2022. dec. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát nálunk a 4 éves lányom éjszakai bagoly, van olyan, hogy éjfénél előbb nem alszik el, főleg ha napközben alszik. És olyan is van, hogy éjjel simán rohangál, de mi földszinti lakásban élünk, így senkit nem zavar.
2022. dec. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!