Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam karácsonykor kezdett...

Kisfiam karácsonykor kezdett el járni, vegyek még neki kintre csizmát?

Figyelt kérdés
Bent már többet jár, de kint inkább csak áll. Ritkán is teszem le kint mert nincs téli kinti meleg cipője. Ami van az nagyon jó meleg, csak az nem járásra való, olyan mint egy bundás kesztyű csak lábra. 😄 Reméltem hogy ebben megússzuk a telet és majd tavaszra veszek neki kintre cipőt. De hát napról napra ügyesebb, nem szeretném visszafogni hogy kint nem mehet. Tudom hogy senki nem tudja milyen hideg, és milyen hosszú lesz a tél. De mondjuk márciustól már adhatok rá kint liliputi kiscipőt? Puhatalput szeretnék. Csak nem tudom hogy 2 hónapra megvegyem-e a bundás csizmát?
2023. jan. 2. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem igen, hosszú még a tél. Akár áprilisig lehet csizmás idő, addigra pedig már bőven lesz igénye a szaladgálásra kint.
2023. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn Pont a hèten fogom megvenni a fiamnak. Dd steppet neztem neki. Ő már stabilan jár és kint is egyre tobbet menne. Ha perceket vagytok kinn lehet nincs meg ra szukseg de en mar kicsit hosszabb idore ra adnám. Inkabb mint egy felfazas.
2023. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

"márciustól már adhatok rá kint liliputi kiscipőt?"


Nem. Márciusban még simán vannak talajmenti fagyok, egyébként is hideg a talaj.

Átmeneti barefoot cipőt válassz majd akkorra.

2023. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Liliputinál lehet kapni Pediped cipőt (GG), az vegyél majd kintre, a sima puhatalpú kevés lesz tavaszra.
2023. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék liliputi csizmát, ha csak egy cipőt akarsz venni. A liliputi kizárólag száraz időben használható, kell mellé másik is, ha hó, eső, latyak van.

Pedipedet, vagy más téli barefoot csizmát nézz neki

2023. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Márciusra is rendes cipő kell neki ( barefood talpú elég puha)


De már melegebben sem javaslom a liliputitvagy jellegűt kintre..

Konkrètan 1 hetet bírt nekünk a bőr talp, elkopott kinn (beton-murva-fű-mulcs)

Nyàrra mezitláb voltak..

2023. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Liliputi puhatalpu meg kevés márciusban. Akkor meg elég hideg a föld meg nedves . Azok bőrcipok csak száraz időben lehet használni.

És március egyébként is meg messze van ha már megy a baba. Szerintem vegyél neki meleg csizmát

2023. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Márciusban lehetnek még bőven minuszok, én vennék még most csizmát.
2023. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is biztos vennék neki bundás bakancsot. Lányom tavaly március közepéig abban volt kint.

Utána pedig rendes cipő kell majd neki. A puhatalpu cipő kint nem a legideálisabb. Főleg nem márciusban, akkor még hideg a föld

2023. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod ot visszafogni es hagynad kint lepegetni akkor vedd meg. Erre ne sajnald a penzt, ez a "remeltem meguszom h ne kelljen venni" olyan gaz...tudom, dragak a kiscipok is, de a gyerek ilyen jellegu dolgain azert ne fillereskedj. Egyebkent mivel ilyen pici meretet nagyon gyorsan kinonek, sztem siman tudsz szinte uj allapotu de hasznaltat venni tobb ezer ft-tal olcsobban es ha a te gyereked sem hordja szanaszejjel (marpedig egy markasat nem fog 2 honap alatt ugy h alig van kint benne), akkor még par ezerert te is el tudod adni es rogton nem kerult olyan sokba az a teli cipocske:)

Udv, két "százlábú" kislany anyukaja.

2023. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!