Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik volt gyerekkorodban a...

Melyik volt gyerekkorodban a legemlékezetesebb szülinapi bulid? És miért, milyen élmények miatt?

Figyelt kérdés
Hány évesen?

2023. jan. 6. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
8-9 éves lehettem, áthívtuk azokat a lány osztálytársaimat, akikkel jóban voltam, és anyukám kitalált nekünk mindenféle feladatokat, pl. csukott szemmel kitalálni, mi az a tárgy, amit fogunk, barkochba, stb, és valahogy úgy intézte, hogy legalább egyszer mindenki nyerjen :)
2023. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves voltam, kb 5-6. Cica alakú tortám volt, nagyon jól nézett ki, de valójában a többi szülinapomra nem is nagyon emlékszem 12 éves koromig, csak erre, és leginkább a tortára.
2023. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Egyetlen olyan volt (a 13. szülinapom), amin több osztálytársam is jelen volt, jó volt a hangulat, de apám tönkretette az egészet. Kamaszok voltunk, kicsit hangosabban hülyültünk, ő meg bejött lehurrogni minket. Kimentem megbeszélni vele, ezt most miért kellett, mire visszamentem, a vendégek közölték, hogy ők most hazamennek. 😑 Azzal indokolták, hogy ne legyen bajom ebből.

Hát ez volt az utolsó alkalom, hogy bárkit, akár csak barátot a házba meghívtam, többé szülinapi bulit sem tartottam. Nem akartam még egyszer így beégni.

2023. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sok bulim nem volt, ezt sajnalom is, de a szuleim nem rendeztek, meg akkor nem is volt ez ennyire divat, 80'as evek.


A legemlekezetesebb amikor 3 baratnom jott, es az egyiket megharapta a kutyank.

2023. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is valamelyik ovis szülinapom ugrik be, amin anyukám mókus alakú tortát sütött :) Meg ott voltak a legjobb ovis barátaim, meg az ovis "szerelmem" is :D Talán 5 éves lehettem.

Másik hasonlóan emlékezetes már inkább nagykamasz koromban, 16-17. talán, amikor elmentünk otthonról a barátnőimmel hármasban sétálni a városba és tök jó idő volt és nem kellett hazasietnem (mint egyébként), és így igazán felszabadult voltam meg boldog azon az estén.

2023. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Passz, hogy hanyadik volt, talán 8 vagy 9… meghívtam az egész osztályt (mekis szülinap) és csak ketten jöttek el :’)

Többet nem tartottam 15 éves koromig :D

2023. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barbitorta 4-5 évesen. Illetve az is jó volt,mikor athivtunk kb 10 barátomat és anyukánk nálunk is feladatokat talált ki. VISZONT azt hozzátenném,hogy ezt a szülinapot végig hisztiztük! Aki vesztett,megsértődött,mérgelődött. Egy idő után összekaptunk. Amikor elmentek,örültem. De mégis ez maradt meg bennem emlékként. Illetve volt mcdonaldsos bulim is, az is nagyon jó volt.
2023. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem volt szülinapi bulim 🥲 Augusztusi vagyok, mikor kértem anyámat, hogy lehessen, lerázott azzal, hogy nyáron senki nem jönne el, hiszen olyankor nyaralnak az emberek.
2023. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!