Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt kisgyermeked legemléke...

Mi volt kisgyermeked legemlékezetesebb, legviccesebb mondata, vagy cselekedete,?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Amikor felmentünk Pestre és a fiam előszőr látott trolibuszt: "Nézd anya, annak a busznak felakadt valamilye"

Tanultuk az R betűs szavakat. Én mondtam ő meg ismételte. Répa-répa, róka-róka, karó - erre ő kaján vigyorral: villanyoszlop

2010. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

:)) Ez tetszett..


Az enyém 13 hónapos, most kezd néhány szót beszélni. Mondtam neki tegnap, hogy üljön le a fürdőkádban.. leült. Majd felállt. Kértem, hogy újra üljön le. Fel akart állni, de rászóltam: Maradj úgy! Erre ő felállt, rámnézett, és mondta, hogy memmem!! (nemnem!) és a kezével is intette, hogy nem... :)) Nem tudom tudja-e, vagy tudatosan csinálta-e, de mi fél órát nevettünk a szitun :)

2010. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Szellőztetés után be akart menni a szobába.

- Ne menj, oda, mert hideg van.

- Miért, ki tette oda?

2010. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinházba mentünk,de volt még a kezdésig egy kis idő.Elsétáltunk a M.sziget felé.Mikor meglátták a Parlamentet megszólalt a lányom:Nézzétek,ott a polgármesteri hivatal.

Mértem a fiam lázát,és ahogy tettem be neki a lázmérőt,véletlenül megböktem a hónalját.Erre ő:anya ne szúrj ki!

Ásványvizet vettünk az áruházban.Kérdezte a fiam:anya milyet hozzak?Természetmenteset?(Szénsavmentesre gondolt)mondanom se kell azóta az ásványvíz nálunk természet mentes.

2010. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a keresztfiam kérdezett pár kérdést tőlem. Az anyukája rászólt, hogy ne tegyél már fel keresztkérdéseket! Erre a keresztfiam öccse rászólt az anyukájára, de szinte azonnal: De anya, miért ne tegyen fel keresztkérdéseket, mikor ő a keresztanyja! :))
2010. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
21 honapos lanyom tegnap csokit evett, es az egesz arca tiszta maszat, csoki volt. Odavittem neki egy tukrot, hogy nezze meg, hogy milyen kismalac lett. Ahogy belenezett a tukorbe, megkerdeztem tole, hogy ki az a kismalac? Erre O: Dzsena (igy hivjak a noveret)
2010. jan. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon aranyosak!Úgy szeretem az ilyen kis beszólásokat olvasgatni!

Az én kislányom 22hós,de még csak néhány szót mond:-(

2010. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom két-három éves lehetett,mikor a mamáéknál nyaraltunk.Elmentem pisilni és be akart jönni utánam,persze én nem engedtem.Az ajtót ütögette,hogy jöjjek ki,vagy engedjem be.Rászólt a mama,hogy hagyjon nyugodtan,erre ő:"maradj csendbe mama,vagy kiraklak a békáknak!".A papa pont kamerázta,úgyhogy meg is van örökítve.
2010. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Már hosszú percek óta turkáltam a rumlis táskámat, de nem találtam benne a tollamat: "Nem igaz, mindenféle sz@rral tele van ez a táska, de egy darab toll nincs benne" mondtam, mire a 2,5 éves fiam kikapta a kezemből a táskát, rövid ideig kotorászott benne, majd nagyra nyílt tekintettel rám nézett és kérdezte "Szarvas?" :)
2010. jan. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!