Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi képernyőidőt engedtek...

Mennyi képernyőidőt engedtek a 2 éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem mindenki enged, de az én kérdésem olyan anyukákhoz szól, akik engedik a kicsit mesét nézni.


Az én két évesem csak Pagony meséket nézhet, általában napi 20-30 percet.



2023. jan. 12. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Szintén 20-30perc

Ha vendégségben vagyunk, akkor engedékenyebb vagyok

De itthon csak reggel van mese míg megiszom nyugiba a kávém, meg bedobok egy mosást

2023. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem szabályozom. Amíg nem viszi túlzásba, addig nem állok stopperrel felette.

Általában 0.5-nagyon max 1 órát néz összesen mesét. De ezt több részletben.

2023. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Heti max 2-szer 20-30 perc.
2023. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Én se állok stopperrel mellette. Nincs ráfüggve, nem hisztizik ha kikapcsolom, szóval amíg úgy látom, hogy nem hátráltatja, nem zombul bele, nem okoz neki rossz estéket, szívesebben játszik, addig hagyom. Magától szokta abbahagyni, szól, hogy menne játszani. A napi mese attól függ, hogy bölcsis nap van-e, illetve nem mindig mese megy, van amikor természetfilm meg vonatok. Csak úgy zakatolnak. Nem tudom megmondani mennyit néz, de konkrét korlát, pl 20 perc nincs. Ha úgy érzem elég mesét nézett aznap, kinyomom, de mondom sokszor van, hogy ő szól hogy elég volt. 2,5 éves.
2023. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi kb 20-30 perc, de nem is mese hanem markolós animáció. Markoló mánia van a fiamnál éppen :)
2023. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Akármennyit.
2023. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Huh, ha én nem kontrollálnám, akkor órákig az lenne, hogy "még egyet, csak még egyet"... :D Ő egyébként Borit szokott nézni, Borkát vagy BogyóBabócát, esetleg Binget. Mindegyik úgy van meghatározva, hogy 2, max 3 epizód. Ez 20-40 perc között van. Naponta nem megy, de nem is kéri. Heti 1-2szer. Illetve akkor adok neki a kocsiban, ha haza kell érnünk valahonnan és fontos, hogy ne aludjon el. De ez meg havonta pár alkalom csak.
2023. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!