Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom tenyerén pár hónapja...

Kislányom tenyerén pár hónapja kijött egy anyajegy. Ez normális?

Figyelt kérdés
Én nem ismerek más embert akinek a tenyerén volna anyajegy, mondjuk ha az számít, akkor a férjemnek a talpán viszont van.

2023. jan. 12. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, tizenéves korom óta kb.
2023. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, a tenyeremről lekopott. Tényleg addig addig halványult míg eltűnt. A talpamon is van, az masszívabb! :-)

Teljesen normális!

2023. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek. Első nagy szerelmemnek a tenyere szélén volt egy. Szerintem tök normális, de biztos nem halálos, mert már elég öreg, szóval marha rég ott volt 😂
2023. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze,normális. De megmutathatod orvosnak is. Ijesztő tud lenni,amikor a kisgyerek bababőrén megjelennek az első anyajegyek, de általában normális folyamat.
2023. jan. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.


Nekem is van a tenyeremen anyajegy, illetve az egyik ujjamon is a tenyér felőli részen.. A talpamon is van kettő :D

2023. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Olyan hirtelen egyik napról a másikra jelent meg, azért aggasztott kicsit. Akinek van, annak is ilyen pici (3 éves) korában jött ki?

Persze, gondolom nem emlékszik rá mindenki de arra kb gondolom emlékeztek hogy már ott volt vagy csak később pl kamaszként jelentkezett.

2023. jan. 13. 06:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a tenyeremen, talpamon is van, nővéremnek szintén, és az egyik lányomnak is.
2023. jan. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiamnak is van, 3 éves, egyik napról a másikra jött ki.

Én mutattam bőrgyógyásznak, rendben találta.

A kéz növekedése miatt még változhat a formája, de 2 évente javasolta megnézetni 16 éves koráig

2023. jan. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2023. jan. 13. 20:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt tenyeremet. 34 éves koromra levásott. Pedig szerettem. Erdekes volt. Bal tenyér mutató ujj alatti tenyérpárnán gyufafejnyi. 😊
2023. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!