Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereked hogyan fogja...

3 éves gyereked hogyan fogja a kanalat?

Figyelt kérdés
Úgy, mint a felnőttek, vagy rámarkol? Lányom egy hónap múlva lesz 3, de még csak markolni tudja, így nehezen eszi a levest. Az oviban kérdezték, hogy etetem-e, mert furán fogja az evőeszközt... Hát én próbáltam már neki mutatni, hogy hogyan kell, de mindig csak markolja, pedig kezdetektől kanalat kapott, egy éves kora óta egyedül eszik.
2023. jan. 28. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Fura de sztem normális

Majd rájön... ovónéni meg mutogassa neki, azért van sztem hogy tánitsa a gyereket reggel 8tól 15 ig

2023. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Én 21 évesen se úgy fogom a kanalat (meg a villát), mint a "felnőttek".

Nem értem hogy tudnak mások úgy enni...

2023. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudja amúgy fogni, de mindig inkább markol.
2023. jan. 28. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Markol. Sose etettem, eleve falatkásan kezdtük a hozzátáplálást, szóval tuti nem emiatt. A ceruzát se úgy fogja rajzoláshoz, mint a felnőttek. Még kicsi, tanulni kell ezt is, és idővel meg is fogja.
2023. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. A ceruzát és a többi íróeszközt se úgy fogom mint elvileg kellene. (3 helyett 4 ujjal)

Nem értem ez miért baj...

2023. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiam már 1.5 évesen is rendesen fogta, kinek hogy esik kézre, de szerintem a f~rjem és apósom markolja😂😂
2023. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont mint a #6nál. A gyerek nagyjából 1,5 éves kora óta szépen tartja a kanalat, villát. Férjemet viszont rossz nézni ahogy kanalazik.
2023. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!