Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereketek hogyan...

3 éves gyereketek hogyan viselkedik a boltban, üzletekben?

Figyelt kérdés
Pl. Pepco ahol nincs olyan kosár, amibe bele tudod ültetni. Szaladgál, pakol? Vagy végig melletted marad?
2022. dec. 13. 21:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Az enyémmel ilyen téren nem volt gond. Mindig mellettem maradt ennyi idősen.
2022. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon változó. Kíváncsi, érdeklődő, de nem mindig ugyanannyira.
2022. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Tündériencuki :) De tényleg. Mellettem jön, "segít" hozni a kosarat. Nem szokott szaladgálni, se pakolni, bár néha kis ügyetlen és lever valamit a polcokról (véletlenül), akkor azt nyilván visszarakjuk a helyére. Mindig ő rakja be a termékeket a kosárba, de én bökök rá, hogy mit vegyen el és tényleg mindig csak azt veszi le és teszi (dobja? :D ) a kosárba. Életében talán egyszer voltunk olyan nagyobb boltban (Auchan? Azt hiszem, már nem emlékszem, még kisebb korában), ahol beültethettem a bevásárlókocsiba, egyébként mindig gyalogosan jön, kézi kosárral, neki ez a normális, ő ezt tanulta meg.

Imád amúgy boltba járni, ma is azzal vettem rá a játszóterezésre, hogy utána elmentünk bevásárolni. Pedig nem is szokott semmit kapni, kenyeret meg tojást meg ilyeneket is ugyanolyan lelkesen vásárol be, mint akármi mást. Előre féltem a pénztárcánkat kamasz korára :D

2022. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Már 8 és 5 évesek a lányaim, de évek óta úgy vásárolunk ilyen Pepco, Kik, DM méretű boltokban, hogy nézelődhetnek nélkülem, le is vehetik a polcról ami tetszik, de vigyázni kell mindenre. Utóbbi mindenben alap.

Soha nem okoztak semmi gondot.

A kicsi múltkor az apjával ment be a KIKbe és választott magának egy tökéletes méretű pizsit, amíg az apja valami nadrágot nézett.


Olyan boltban, ahol nem látom őket folyamatosan, természetesen mellettem vannak.

2022. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

Na akkor en vagyok a negativ pelda, konkretan 5 percig jol, aztan pakolna, futna. Mondjuk nem 3, hanem 2 eves, de nem tudom, a jovoben mennyire hamar lesz ebben valtozas.

Es persze voltak mar foldon fetrengos hisztik is, ha akart valamit, de nem kapta meg.

De en nem aggodom megmondom oszinten, tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedul :)

Mostanaban az tenyleg bevalik, hogy 5 perc alatt lekapok valamit es rohanunk, akkor nincsen semmi baj. Nagybevasarlasra nem visszuk, de mi se megyunk, atalltunk a rendelesre teljesen 😅

2022. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

Mint egy kis elmeháborodott, megy, dumál hozza mi kell.

Leizzadom a végére, mindent elfelejtek.

Pedig direkt azért viszem, hogy ne pörögjön fel miatta, de valamiért a vásárlás nagyon bepörgeti, pedig lassan 4 éves

2022. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

3 évesen botrány volt, volt idő amikor nem tudtam üzletbe vinni


Szerencsére ez már elmúlt. Most iskolás

2022. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Jön mellettem szépen. Pedig egy állat fiam van
2022. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Pakol meg minden kell neki, de ha mondom, hogy tegye vissza akkor visszapakolja. Nem szaladgál de azért nem is kullog mellettem mintha nem erdekelné a dolog hanem matat.
2022. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Alig 3 évesen így volt


Most még épp nem 4 évesen már szépen mellettem van

2022. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!