Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Világos bőrű gyereknek az...

Világos bőrű gyereknek az erei átlátszanak a bőrön?

Figyelt kérdés

Másnál is van ilyen? Néhány helyen lilán átlátszanak az erei az ovis gyerekemnek. Azt sem értem,miért látszódnak jobban néhány helyen. Pl az egész mellkasán kb 1cm részen látszódik egy nagyobb ér,születése óta.

Amúgy nem vérszegény, megnézettük.


2023. febr. 6. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisbabámnak is látszanak például a halántékánál de nekem felnőttként is a mellkasomon, karomon stb.

Normális.

2023. febr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És amúgy azt nem mondták,mi okozza?
2023. febr. 6. 00:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak a halántékán látszik nagyon, a lányomnak tiszta lila pókháló a mellkasa
2023. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Csak vékonyabb a bőre, nem baj az ha nincs elhízva
2023. febr. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bölcsiben van egy kisfiú azt hittem össze van firkálva az arca, pedig nem csak az erek l@tszódnak
2023. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknél látszik, világos bőrűek. Én is az vagyok, nekem is látszik néhol. Teljesen normális.
2023. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én egészen világosra fakulok telente, olyankor tenyértől bicepszig minden ér látszik a kezemen :) hogy probléma lenne, sose mondta még senki, csak vérvételkor szoktak nagyon örülni a személyzetek, hogy de jó lehet látni...
2023. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem felnőttként a bal halántékomnál is látszik egy ér.

De véradáskor a karomon már alig kaptak eret. :D

2023. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!