Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyermeketek mennyi idős...

A gyermeketek mennyi idős koráig kapott reggel és este tejet?

Figyelt kérdés
Lányom 22 hónapos, már nem használunk nappal cumisüveget, mert pohából iszik, de a reggeli-esti tejet még mindig cumisüvegből hajlandó csak meginni. Jól van ez így? És mennyi idős korig adtatok vacsi után még tejet is?
2010. okt. 5. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 2 éves és még mindig kéri este és reggel a tejet, cumisüvegből, vagyis tápszert kap mert a tejtől hasmenése van! És most úgy tűnik, hogy a tápszertől is, úgyhogy ma este már nem fog kapni, kiváncsi leszek meddig tart majd a hiszti a tejért.

Amúgy úgy terveztem, hogy azért mire oviba megy addigra már ne legyen cumisüvegezés, cumizás. Most még nem zavar engem, hogy cumizik és cumisüvegezik mert csak alvás előtt és alváskor van. Napközben ő is pohárból iszik. Az is lehet, hogy magától elhagyja.

Üdv:Ági

2010. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyerekeim soha nem ittak cumisüvegből. Anyatejet kaptak 15-18 hónapig, utána pedig pohárból itták a tehéntejet, kakaót. Ezt még a 7 éves lányom is issza naponta reggeli és vacsora mellé.
2010. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi még 3 évesen is az esti kakaót cumisüvegből ittuk, sőt az unokatesóm kislánya 5 és fél éves és mindig este a pohár kakaóját cumisüvegből kéri, azt mondja úgy olyan jól esik neki. AZ én lányom 18 hónapos és még így issza, de pl. a szomszédban pár nappal idősebb csak a kislány, ő egyáltalán nem iszik már sem reggel sem este tejet, nem kéri már. SZóval teljesen változó, nyugodtan hagyd had igya a tied is úgy, ha egyszer ez esik jól neki. 2 éves még nem vén szamár :)
2010. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

23 hós ikreim vannak, a gyerekorvos azt tanácsolta amíg megisszák belőle igyák az ő unokáját mindenki piszkálta mert 5 évesen este a tejet csak cumiból issza meg, letette azóta viszont a tejet sem hajlandó meginni.

Igya ameddig jólesik, utána ugyis pohárból fog inni

2010. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lányom 28 hós, reggel is este is iszik tejet, csőrös bögréből, ő sosem látott cumisüveget.

A poharat próbáltam már, de nem itta úgy meg a tejet. Más innivalót pohárból issza.

2010. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!