Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyermeketek, ha már...

1 éves gyermeketek, ha már nem szopik reggel-este akkor mit adtok neki olyankor? Aki tápszeres az tápszert kap még reggel este?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1éves mult a babám,reggel kap 200ml tejitalt és uzsonnára kap még 150ml tejitalt,de van mikor ilyenkor nem kéri,akkor joghurtot vagy krémturót kap helyette.
2010. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 hónapig szoptattam, utána tápszert kapott reggel-délben-este 1 éves koráig. 1 éves kora után már csak reggel-este kapott tápszert, egészen 21 hós koráig, azóta tejet iszik reggel-este. 2-es mildibét vettem neki, nagyon szerette.
2010. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom most október elején volt 1 éves.

A születésnapjáig reggel és este tápszert ivott (de ez már elég régóta így volt nála, 9 hónapos korától). Aztán 1 évesen a reggeli tápszert tejitalra cseréltem, de az esti még mindig maradt tápszer.

Reggel Mildibé tejital (210-230ml mennyiséget), este Hipp Plus 2es tápszert kap (ebből 150-200ml között fogyaszt).

Ha továbbra is elfogadja ezt a verziót, akkor még jó ideig így tervezem adni neki.

(Már kóstolt tehéntejet is, de ezt még inkább csak az ételeiben fogyasztja... viszont ha tudnék neki termelőtől, bevizsgált tehenet is látott tejet vásárolni, akkor olykor-olykor már azt is adnék neki szívesen reggel, de nincs a lakóhelyünk környékén ilyen lehetőség. A tehéntejes tejbegríz viszont nagy kedvenc lett nála!)

2010. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddig este jó éjt tápit kapott, reggel tejitalt. Elfogyott a jó éjt tápi, gondoltam kipróbálom a tejitalt neki estére is. Ugyanúgy alszik tőle, úgyhogy ezt kap reggel-este. Bebivita, Mülleres. Annyi, hogy az estit egy kicsit sűrűbbre csináltam, eggyel több kanállal tettem bele, mint kellene.
2010. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Leírom miért voltam rá kiváncsi. Sajnos a lányom nem kéri már a cicit egy hete(pedig lenne tej amúgy ha szopizna, így fejéssel nem tudom fenntartani a mennyiséget). És az orvosunkat megkérdeztem, mit adjak akkor neki reggel este? Tápszert, vagy tejet? Erre le lettem torkolva hogy nem kell neki reggel este a 2-2,5 dl tej féleség mert ez egy túlhaladott nézet...

Kicsit megzavarodtam, hogy most akkor mit adjak neki úgy mégis??? Én teljesen úgy tudtam hogy ha nem szopik akkor is kell neki vagy tápszer vagy tejital vagy tej...

2010. okt. 19. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én dokim meg így ajánlotta 2 éves korig, ahogy csináljuk. És biztos, hogy ezt is fogom tenni. A tejitallal rengeteg vitamint és ásványi anyagot megkap, amire szüksége van. Utolsó voltam.
2010. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!