Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudnék a kislányomtól...

Hogy tudnék a kislányomtól vizelet mintát venni?

Figyelt kérdés
Nagyon erős pisiszaga van napok óta. A dokinő adott beutalót, hogy vigyek mintát. Bilibe még nem pisil. Van tippetek, hogy csináljam?
2010. okt. 6. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Patikában lehet kapni vizeletgyüjtő zacskót kb. 25 ft./ db


kettőt vegyél. otthon a nagyajkakra kell felragasztani és ha pisilt vedd le zárd össze és vidd el a laborba.

2010. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni vizeletfelfogó zacskót. Rá kell ragasztani a kislány punijára körbe, és ha szerencséd lesz, sikerül bele a pisi. Sokszor melléfolyik, vegyál többet, és próbálkozz.
2010. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
MIERT NEM PROBALOD MEG A BILIT?
2010. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A bilit gyakran próbáljuk, ráül, majd 5 másodperc múlva felpattan, és elszalad...
2010. okt. 6. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
A vizeletgyüjtő zacskót többször próbáltam már és katasztrófa volt. Nem sikerült gyűjteni semmit, de a babám kiborult tőle. Nem hiszem, hogy bármelyik baba szó nélkül tolerálná. Én ivás után kb. fél órával levetkőztettem (mert akkor szokott pisilni) és az előtte lefertőtlenített pelenkázóra feltettem, ami ugye vízhatlan. Ott játszottam vele és sasoltam. Amikor pisilni kezdett, akkor megpróbáltam odatartani egy kis üveget, de a pelenkázón lévő többi lét is begyüjtöttem. A laborvizsgálaton nem okozott gondot a módszerem.
2010. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A vizeletgyujto zacskó semmit nem ér,én már tobbszor próbáltam,de sose sikerult.Ha még nem jár a kislányod,fektesd le,vetkoztesd le és legyen a kezedben valami kis edény,amit gyorsan oda kell tenned,ha látod,hogy pisil.Ha már jár,akkor is vetkoztesd le,ha látod,hogy elkezd pisilni,gyorsan odateszed az edényt vagy ráulteted a bilire.Nekunk így sikerult,jobbat nem tudok,sok sikert!
2010. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A vizeletgyűjtő zacskóba könnyebben belepisil ha melegíted a hasát. Nekünk így magyarázta a doktornő, és egyszer ezzel a módszerrel vett is vizeletmintát a kisfiamtól. Melegítette a tenyerével az alhasát és két perc múlva pisilt.
2010. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz, hogy az egész punciját takarja a zacskó.
2010. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Már valószínűleg sikerült felfognod a pisit, nekünk majdnem 1 éven keresztül folyamatosan kellett leadnom vizeletet, én úgy csináltam hogy kibontottam a pelusból, és a pelenkázón addig játszottam míg el kezdett pisilni és eldobhatós műanyagpohárba gyorsan felfogtam. Mivel nekünk húgyúti fertőzésünk volt nekem 2 minta kellett úgy h a tenyésztéshez előző este, a normált meg reggel felkelésnél ügyeskedtem. Nekem nem vált be a ragasztos módszer, inkább a poharas. Sokat segít még ha esetleg cumisüvegezik hogy itatod közben. Remélem tudtam így utólag is segíteni.

Jobbulást a kislányodnak reméljük semmi komoly

üdv. 28 hós kislány anyukája

2010. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszadó vagyok elfelejtettem írni az előbb, hogy ha normál vizelet kell akkor hagyd egy kicsit hogy pisiljen és kb. a felétől fogd fel. a tenyésztéshez mehet az elejétől.
2010. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!