Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vegyem el a 2,5éves...

Hogy vegyem el a 2,5éves kislányomtól a nappali alváskor a cumit? Éjjel nem kell, sőt régen napközben ha nyügi volt se kérte, most meg ha reggel fel kel az az első, h "hol a cumim"?!

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát mi is ezzel küzdünk szintén közel másfél évesek vagyunk, csak nekünk éjjel is kell a cumi! Az utóbbi időben meg egyenes cumifüggő lett! :((

Én napközben megpróbálom elterelni a figyelmét, vagy kap gyerekrágót az az újabb őrület akkor nem kell neki a cumi, de amint megy aludni már keresi is!

Én elvenni nem akarom tőle, egyszer egy gyerekpszichológust hallottam erről nyilatkozni, hogy ha már egyszer nekiadtuk akkor ne vegyük el tőle, legkésőbb az oviban úgyis leteszik, mert ott már ciki a cumi!

Én amúgy 6 éves koromig szoptam az ujjam éjjel nappal. A lány úgy látszik rám ütött! :))


Kitartás!

2010. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ocsi elírtam, közel 2,5 éves a lányom!
2010. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az öcsikéje,7 hónapos,soha nem fogadta el a cumit!!Abba bíztam,h majd most a kis tesó mutat példát a nagynak...de nem így lett,mert amióta a kis tesó megszületett azóta van az h nappal is kéri a cumit,ha nyügi:(
2010. aug. 24. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen!Én fiam 1,5 éves múlt amikor kidobtam a cumijait ,1-2 nap alatt leszokott.Egyszerűen elteszed és nem veszed elő ,ha hisztizik sem ,az első napok nehezek lesznek,de pár nap és nem kell cumi!Mind 2 fiamnál bevált.
2010. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!