Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire számit "normális"...

Mennyire számit "normális" dolognak ha egy 4 éves gyereknél hallani hogy kattog a csipöcsontja ahogy járkál?

Figyelt kérdés
Van aki a hirtelen növésre fogja. Ennyivel nem kell dokihoz szaladgálni?
2023. márc. 7. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ártana megemlíteni a gyerekorvosnak
2023. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Pattanó csípő. Nem tudnak vele mit csinálni. Az enyém is olyan.


Mit csinál a doki? Megolajozza?

2023. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ha szakember mondja, hogy semmi gond, akkor megnyugszik a szülő. Ha meg mégis kéne (és lehet is) tenni valamit, akkor meg a megfelelő helyre irányítja az orvos.
2023. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
De mit tud tenni? Semmit. Olyan a szalag,hogy kattan. Max megműteni tudja. Azt meg nem fogja ennyiért.
2023. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Húgomnál is kb. ennyi idős korában vették észre a szüleink ugyanezt, hosszas vizsgálás után kiderült, hogy térdprobléma okozza (azt nem értem, miért a csípője kattogott ettől, mert én is gyerek voltam még, és nem is értek hozzá, de ez volt), amit aztán meg is kellett műteni.

Állítólag, ha nem derül ki, és nem csinálják meg, lebénulhatott volna, vagy legalábbis óriási problémái lettek volna. Így viszont egy viszonylag egyszerű műtéttel teljesen rendbe jött, és soha többet nem volt vele gondja. (Már harmincas felnőtt nő.)

2023. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ortopédiara kérjetek beutalót, megnézik ott neki, aztán kiderül.
2023. márc. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!