Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen időben hogyan öltöztetit...

Ilyen időben hogyan öltöztetitek fel a 2 hetes babát sétálni ? Benti ruha, overál és egy kis pléd, plussz a babakocsinak a ráhajtós lábvédő, így vittem ma ki de nyűgös volt és az arca meleg, túl öltöztettem? Első baba.

Figyelt kérdés

2023. márc. 22. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem benti ruha és egy átmeneti overál vagy pulcsi és takaró vagy pulcsi és lábvédő elég. Meg egy cérna sapi.
2023. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát... Ha mínusz tíz fok volt nálatok ma, akkor jó... Minden egyéb esetben borzasztóan sok.

#1 jól leírta.

2023. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a benti ruha,overált,meg egy vékony sapit adtam volna.A takaró szerintem már nagyon túlzás erre.Vastag sapi sem kell.
2023. márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sapi az vékony volt, nem az a hajszál vékony hanem ilyen tavaszi, akkor a pledet kihagyom legkozelebb🙃
2023. márc. 22. 16:00
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Igen , nagyon tuloltoztetted, azt ugye tudod, hogy ezzel megolheted ? Ok meg nem tudjak szabalyozni a testhomersekletet.


Body, rugdalozo es takaro ebben az idoben. Vagy body, rugdalozo es vekony overall.

2023. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Jezusom.. Mondjuk nem tudom minek írod oda, hogy első gyerek teljesen irrelevans. Ez nem jogosít fel arra, hogy hulyesegeket, sőt veszélyes dolgokat csinálj vele. Hát 20 fokban hogy nem érzed, hogy overallra még pled meg labtarto mennyire rengeteg. Jó hogy nem kapott hőgutát.
2023. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Itt csak te vagy a fogyatékos, ha közel 20 fokban 0 foknak megfelelően öltözteted a gyereked...
2023. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván nem akarod megölni,de abban igazuk van,hogy simán hőgutát kapnak a kicsik Azért azt lehet érezni,hogy nem szibériai hideg van,nem kell száz réreg.
2023. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Kerdezo, 9 honapod volt ra, hogy felkeszulj, es az egyik legfontosabb dolog, hogy nem oltoztetunk tul egy babat. Ok meg nem tudjak leadni a hot, ergo, hogutat kap, belehalhat ha agyonoltozteted. Most azt csinaltad vele, mintha te 40 fokban be lennel zarva egy autoba. Eletveszelyes.

Ez nem vicc, miert nem olvasol, olvastal utana ?

2023. márc. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Atyavilag,tavaly ilyenkor szultem,sokkal hidegebb volt mimt most, az egy hetes fiamat nem oltoztettem ennyire be....
2023. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!