Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
4 éves gyerekem nem hajlandó megválni a téli kabátjától, ha mást akarunk ráadni akkor hisztizik, hogy az nem jó és nem veszi fel. Semmi mást nem hajlandó magára venni, csak azt. Miért van ez?

2023. márc. 23. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Dettó a 3 évesem. Betudom dackorszaknak.
2023. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Dackorszak. Nevetségesen hangzik, tudom, de köszönjetek el a téli kabáttól. Ő most megy aludni a szekrénybe, pápá kabátka. És lehet köszönteni az új kabátot, amiben megannyi élmény vár majd rá. Ne legyen túl húzva meg túl beszélve, egyszerűen csak akasszátok fel, tegyétek be a szekrénybe és kívánjatok neki szép álmokat, lehet integetni is. Aztán ráadni az új kabátot és elmenni benne programozni.
2023. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk gyerekkoromban én is utáltam az átmeneti kabátokat es ez mai napig àll. Számomra 3 féle idő van: hideg van, és akkor télikabát. Hűvös van,akkor lecipzárolt télikabát. Ha meg melegebb van,akkor simán csak pulcsi. Ki nem állhattam soha a vékony kabátokat és mellényeket. Amúgy sincs még meleg,15 fok átlagosan. Vagy napsütésben volt nálunk ma 20 fok, de egy-egy hidegebb fuvallatól átfagytam.
2023. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Sok gyerek csinálja ezt, vagy pulcsit nem vehetjük le, vagy sapit.
2023. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Afiam dettó. Ősszel az élete árán se volt hajlandó felvenni a sapkát. Most meg visítós hiszti volt, mert nem akart elindulni vastag sapka nélkül. Mi is elköszöntünk a sapitól, eltehette a fiókba, elővehette a vékonyat.
2023. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagy vegye azt fel.. Majd ha kint jatszik melege lesz benne és kényelmetlen lesz, hagy tapasztalja meg.
2023. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A megtapasztalás is jó megoldás. De akkor vinni kell másik kabátot és magyarázni neki, ha leveszi a télit. Hogy abban melege van, mert az egy vastag téli kabát.
2023. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!