Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik tetszik jobban, ha egy...

Melyik tetszik jobban, ha egy kislánynak rövid, vagy hosszú a haja? Ha hosszú, akkor frufruval, vagy frufru nélkül?

Figyelt kérdés

2023. márc. 27. 23:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Az, ami a gyereknek jól áll...🤦

Felnőtt se aszerint vágat hajat, hogy mennyi idős. Így olyan sincs hogy mi való egy kislánynak.

Rövid homlokhoz például merénylet a frufru.

Nekem a hosszú deréknél kezdődik. Ahhoz képest nem hosszú a lányomé, de nem is rövid. Közepes. De szerintem neki ez is hosszabb a kelleténél. Vékony szálú göndörödő haja van, így max. vállig érőként dúsabbnak hat, de nem szólok bele. Neki kell tetsszen.

2023. márc. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A kislányomnak hosszú haja van, majdnem fenékig ér. Nincs frufruja. Ettől függetlenül nekem tetszik a frufru is. Valakinek jól áll. Egyébként személy szerint a hosszú hajat kedvelem.
2023. márc. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

"alap, hogy hosszú/ hosszabb haja legyen.."


Szerintem meg alap, hogy olyan legyen, amivel jól érzi magát. Hogy ez szerinted jól áll vagy sem, nincs a listán, ami alapján döntünk.

2023. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
12-es: Gondolkoztál azon, hogy vágatsz frufrut a lányodnak?
2023. márc. 28. 07:52
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Hosszú frufru nélkül. Én magamon sem szeretem a frufrut, a lányomnak sem szeretnék, és neki amúgy is jobban áll nélküle. Ha esetleg mégis azt szeretne, vagy rövid hajat, engednék neki. Az, hogy nekem mi tetszik, egy dolog, de az ő döntése. De mivel még csak 4 éves, még sok beleszólásom van.
2023. márc. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 jpeter1 válasza:
100%
A 17 éves lányomnak jó térd alá ér. Nincs frufruja. Nem akarja levágatni. De nagyon szép,dús,egészséges. Hétköznap kétfonatos copfokba,vagy felkontyolva hordja.
2023. márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Régebben volt már frufruja, de megnövesztette. Szerintem neki jobban áll, ha nincs frufruja, de ha szeretne majd, akkor részemről nincs akadálya.
2023. márc. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 NTBS ***** válasza:
100%
Hosszú haj, frufru nélkül.
2023. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Rövid haj, frufru nélkül
2023. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A lányomnak hosszú, dús, hullámos haja van, neki nem lenne jó frufrut vágatni. Egyelőre nem akar rövidet, de rajta múlik, milyen lesz. Az egyértelműen rossz döntést nem hagyjuk, de ezen túl ő választ. Ha nem jön be, akkor ki lehet igazítani, megnő, stb. ez csak haj.
2023. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!