Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ettől lehet baj? Nagyon félek

Ettől lehet baj? Nagyon félek

Figyelt kérdés

Én vagyok itthon a kis öcsémmel, aki 10 éves én 16 éves lány vagyok. Fityma szűkülete van, gyulladt neki ezért anyukám mondta hogy majd áztassam neki kamillával. Azt tudni kell, hogy nekem pedig körömágy gyulladásom van, némileg levedzik is. Szóval meg főztem a kamillat, magamnak egy tálba, öcsinek csészében. Én be áztattam egy kicsit a tálban, aztán elmentem mosdóba, mondtam az öcsémnek utána ő jön. De mivel szégyellte előttem ezért míg WC voltam beletette, viszont nem a csészébe, hanem a tálba, amit előtte használtam!!

Órák óta ezek kattog az agyam, nem lesz ettől baja? Olyan hülye voltam, hogy nem öntöttem ki egyből, hanem szaladtam wcre. :((

Utána mikor megtudtam ezt azonnal mondtam neki, mostmar aztassa a csészébe, amibe a tiszta tea van, hátha ez segít :/



2023. ápr. 12. 23:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nem lesz baj. Ügyes voltal, jól tetted amit tettél.Pihenjel mostmar.
2023. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja. Főleg h utána rendesen is lett kamillazva. Ettől aludj nyugodtan.
2023. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! 🤗

Csak neten annyi durva dolgot írnak ilyenekre hogy egymás sebe után mik lehetnek hogy a pulzusom az egekben azóta

2023. ápr. 12. 23:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ahhoz azért több kellene. Ennyitől nem kell félni. Mind a ketten pár nap alatt rendbe jöttök.
2023. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát engem rögtön az ütött meg, hogy miért egy 16 éves lánynak kell ezt csinálnia a 10 éves öccsének???
2023. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 babyboom567 ***** válasza:
43%

Nyugi 5-ös,engem is.Ha még a lány ,gondoskodó,anyuka típus is, a 10 éves fiú ezer 100%,hogy nem hagyná neki, de még a saját anyának is csak nagy könyörgések árán ezt az intim dolgot.

Ha a történet valós(biztos hogy nem), akkor anyád extrém beteg állat(bocs).

2023. ápr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 babyboom567 ***** válasza:
71%

tényleg létezik olyan szülő, aki a kamasz gyerekét arra kéri, hogy a másik kiskamasz gyereke nemiszervét piszkálja?Vagy ez manapság normális?

Számomra ez csak akkor lenne valamennyire elfogadható, ha egy önmagáról gondoskoni képtelen, ágyhoz kötött betegről lenne szó, a mindennapi higiéniai feladatok/ápolás közben.

2023. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

"tényleg létezik olyan szülő, aki a kamasz gyerekét arra kéri, hogy a másik kiskamasz gyereke nemiszervét piszkálja?Vagy ez manapság normális?"


Sajnos létezik, még ennél sokkal rosszabb is. Az ilyenek nen tudom minek/kinek szülnek gyereket???

2023. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mi rossz benne? Nagyon szívesen vigyázok a tesómra mert nagyon szeretem. ❤️
2023. ápr. 13. 12:25
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Akármennyire is szereted a tesódat, akkor sem normális, hogy kamasz lányként a szintén kamaszodó, ellenkező nemű testvérednek borogatod a pöcörőjét kamillával. Jesszus!
2023. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!