Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Neutrogena alkalmazható...

Neutrogena alkalmazható gyereknek?

Figyelt kérdés
10 éves. Nagyon száraz a keze. Bekentem, de ugye ő még gyakran nyúl a szájába, meg ilyesmi. Miután beszívja a bőr lemosni sem akarom, mert mihelyst megmossa, lángol a kis keze. Szerintem a meleg víz miatt pirosodott ki neki. Apjának is ez szokott, mikor kint hideg van, bejön és hirtelen meleg vízzel megmossa.

2023. ápr. 16. 00:02
A kérdező szavazást indított:
Alkalmazható
Gyereknek inkább nem
Egyáltalán nem, leírom miért
9 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindenesetre most estére nem mertem bekenni vele, Neogranormon kentem a kezére.
2023. ápr. 16. 00:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10 eves, jol olvasom? Akkor ne nyulkaljon mar kremes kezzel a szajaba, ilyen szempontbol a Nepogranormon sem ehetobb, mint a Neutrogena… Egyebkent miert ne lenne alkalmazhato? Nem rosszabb, mintha Neogranormonnal kenegeted, bar vannak erre jobb minosegu kremek kevesebb osszetevovel. Hosszabb tavon rdemes egy borgyogyaszt vagy siman a gyerekorvost megkerdezni, ha visszatero a problema, hogy mit javasol.
2023. ápr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

A 10 éves már nem kisgyereke és nem értem, miért nyulkal a szájába, hacsak nem értelmi fogyatékos.

Amúgy meg semmi baja nem lesz a kremtol

2023. ápr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazható, de általában nem szokott használni.



A gyerekeknél gyakran ekcéma és/ vagy étel vagy egyèbi tollerancia okozza az ilyen komoly szárazságokat.


Ez a krèm pedig erre nem fog használni.


(10 évesen én sem nyúlkáltam a számba, az 5 èvesem sem tesz már ilyet)

2023. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, húgom is simán, meg a felnőttek jó része is állandóan az arcához, szájához, orrához ér és észre sem veszi. Buszon, irodában, mindenhol látom. Covid óta valahogy figyelem.

Amíg meg a suliba elmegyek a gyerekért, kicsitől nagyig a 10 perc alatt látok legalább 5 olyat.

Nem úgy kell érteni, hogy a szájába lóg a keze, de az ember óhatatlanul hozzáér egyszer-egyszer, főleg a gyerekek.

Bár lehet, csak én vagyok túl jó megfigyelő, pl metrón sem fejhallgatóval a telefonomban bámulva ülök, ezért tudok megfigyelni mindent.

2023. ápr. 16. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Száraz bőrnél sokkal jobb a hideg vizes kézmosás!

A Neogranormont nem veszi a szájába, az biztos, mert nem kellemes. De ilyen problémára nem jó, mert nem lehet gyakran alkalmazni, a zsíros állaga miatt. Mondjuk, este lefekvéskor bekenve jó.

La Roche Posey. Ezek a termékek nagyon jók (bár nagyon drágák is egyben.) Krémek, tusfürdők, különféle problémás bőrre, gyógyszertárban árulják, ott tanácsot is adnak. Nekünk bevált.

2023. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!