Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Neutrogena...

Mi a véleményetek a Neutrogena márkáról?

Figyelt kérdés
Összességében megérik az árukat? Nekem eddig még csak egy ajakápolóm volt belőle ami egész jó volt, ezért szeretnék beruházni egy újabb termékükre, pontosabban egy testápolóra, viszont ha már kiadnék érte 2400 forintot, akkor elvárnám hogy ne csak azt a közepes, épp hogy elmegy szintet hozza.

2022. okt. 25. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
2400 ft az nem dràga egy testápolóra , hogy te luxus élményt várj tőle .
2022. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, én szeretem a termékeket
2022. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es, h írtam hogy luxus élményt várok el tőle? Csak annyit írtam hogyha már ennyi pénzt kiadok érte akkor tényleg legyen jó, persze hogy nem várok tőle csodát.
2022. okt. 25. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az erzekeny borom jol birja a testapolojat (deep moisture, repair). Kb a Mixa is ennyire vallt be, ha drogeriaban akaros venni, akkor szerintem azt vedd, amire eppen van akcio/kupon/szorzo.
2022. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jott be az ajakapoloja sem.
2022. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!