Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kézkrémes kézzel szabad enni...

Kézkrémes kézzel szabad enni a gyereknek?

Figyelt kérdés

Ekcémás lett a keze, ezt a krémet javasolta az orvos: [link]


Na már most, a víztől még inkább piros, ezért minden kézmosás után be kell kenni.

Nem baj ha ilyen kézzel fogja meg az ételt? Nyilván igyekszünk várni egy fél órát, de még akkor is érezni az illatát meg zsíros egy kicsit még a keze.

Most ahogy alszik is bekentem neki, hát első mozdulata az volt hogy jól beledörzsölte a szemébe persze egyből elkaptam a kezét, de nem akartam felebreszteni ilyenkor. De már sikerült a szájába dugnia is.

Aztán emiatt gondolkodtam el ezen.



2023. ápr. 27. 00:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Leírom
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a krémeket tesztelik, főleg ha kifejezetten babáknak tervezték, mielőtt eszik mosd le ha túl sok krém van rajta és csak halványan kend be, de szerintem az ekcéma zavaróbb neki, mint az a minimális krém ami bejut
2023. ápr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyesmi termékek kémiai tesztelésével foglalkoztam. Megvizsgálnak mindent, hogy mi van, ha megeszed, szemedbe kened, "túladagolod" kicsi és nagyon nagy koncentrációban is. Nem adnak ki olyan terméket, amivel kárt tud tenni magában az ember. Azzal a picivel nem lesz semmi baj, ami véletlenül a szemébe, szájába kerül. Ha esetleg piros lesz tőle a szeme, akkor azt látod, onnantól jobban tudsz figyelni, de még akkor sem okozott magának a baba ténylegesen kárt.
2023. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

LH+ spay vel fujd. Az nem baj ha beveszi a szájába es 100%ban termeszetes.

Ha rámirsz akkor adok kupont.

2023. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!