Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akármilyen krémmel lehet...

Akármilyen krémmel lehet kenni a hasam bőr szárazság esetén? Sima aloverás kézkrémem van jelenleg itthon Száraz a bőröm és viszket 16 hetes vagyok feszül is a bőr rajta. Nem gond ha nem kifejezetten erre való krémmel kenem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

🤣 jót nevettem, köszi.


Nem, nem gond. Se a hasad nem tudja, hogy az nem direkt haskrém, sem a krém nincs tisztában vele, hogy neki hason nem szabad hatnia.

2022. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Igazából mindegy, bajod nem lesz tőle nyilván. Viszont én ajánlom neked, hogy olyat használj, ami natúr kozmetikum vagy test olaj. 😊 Én ezekkel kenem magam és utána nem viszket, nem húzódik és striáim se igazán lettek.
2022. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Igazából kenhetsz bármit, lehet nem bírja a bőröd. Egy csomó kozmetikum úgy adja el magát, ahogy említetted is, aloe, vagy kecske tej stb, ebből azt gondolnánk, milyen jó. Sajnos nem. Érdemes tájékozódni az összetevők terén. Egy csomó arckrém pl olyasmit tartalmaz, amit sosem szabadna használni . Én személy szerint a manna szépség olaját ajánlom, gyakorlatilag mandula olaj. Arcra, testre is jó :) ( hajrá is) Kicsinek tűnik és drágának, de pár csepp elegendő :) Nekem egy éve megvan, a hámló, száraz arc bőröm rendbe hozta, és az időnként konyok/ karon lévő száraz foltokat is. Megéri beruházni, és nem leszel marketing áldozat sem. Nekem a 10000ft körüli krémek se segítettek ennyit, pedig probalkoztam :) Azóta jöttem rá, hogy érdemes a természetben keresgélni :)
2022. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sima Oriflame avokádóolajjal kentem magam este zuhanyzás után. Egy db striám sem lett,de ez genetika is, nálunk senki sem lett striás terhesen.
2022. szept. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2022. szept. 20. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!