Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hadjátok aludni a gyereket,...

Hadjátok aludni a gyereket, ha beteg? Főleg ha lázas?

Figyelt kérdés
Vagy felkeltitek mondjuk óránként inni/lázatmérni, ha kell gyógyszert adni? Vagy hadjátok órákat aludni, akár 5-6 órát is egyfolytában (napközben)?

2023. máj. 14. 17:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hadom.
2023. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Hagyom, persze. Azért jó a digitális lázmérő, mert ha mérem, nem ébred fel.

Napközben azért más, nyilván a fél napot ne aludja végig, mert felborítja az alvásrendet.

2023. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugodt akkor igen. De az én gyerekem lázasan nyekegve vergődik alvás címszó alatt, úgyhogy ilyenkor felkeltem és adok neki gyógyszert. Rendszerint utána nyugodtan alszik.
2023. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
95%
A tollbamondás füzetét olvasom miközben alszik, hátha tanulok belőle valamit.
2023. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
*hagyjátok
2023. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Normális szülő nem ébreszti föl a lázas gyerekét. Én még gyerekorvost is mondtam le, mert pont akkor lázasan aludt. Teljesen egyetértettek velem, adtak időpontot másnapra.

Remélem ilyen ostobaságot te sem tennél, kérdező, ugye???

2023. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Derjaderja ***** válasza:
3%

Én napirendet tartok akkor is. Vagyis délután keltem 2 óra alvás után, legfeljebb kicsit vagyok lazább.

Az enyémek ha kapnak lázcsillapítót ugyanolyan rosszcsontok lesznek és ugyanúgy kukorékolnak.

Így is 9-10 közt dőlnek ki, ha beteg akkor inkább lehessen este elaltatni mint szetaludja magát nappal aztán vergődjünk.

Àpolasi céllal nem keltem fel őket. Orrszívás sajnos kivétel ha hallani h szörcsög.

Làzmerést én felesleges dolognak tartom, kb 1x mertem eddig a 2 gyereknek összesen.

2023. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyom természetesen. Ha valaki beteg többet alszik és éjjel is fog aludni, ez felnottnél is így van. Ha felmegy a láza, vagy tiszta taknyos arra fel fog ébredni, nem kell felkelteni.
2023. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy hagyom.

Mióta kinőttek a csecsemőkorból nincs okom felkelteni ilyenkor őket. 1 év alattiként amikor kórházban voltak, volt hogy kelteni kellett, de az más helyzet volt.

2023. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is szigorú napirend van, de ha beteg az kivétel. Egyedül akkor keltem fel ha nagyon lázas és csillapítani kell vagy nem kap levegőt és le kell szívni.
2023. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!