Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha csak az egyik gyermeked...

Ha csak az egyik gyermeked beteg, a másikat elviszed az oviba?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

El.

Az a baj, hogy en szivesen tartanam itthon mindkettot, ha mar egyszer ugyis itthon kell lennem a beteggel, de akkor egyik gyerek se jarna kb egy napot se oviba.

Mert gyakran betegek. Bar sokszor van persze, hogy egyszerre, de sokszor nem.

2023. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is visszük. Idén eddig csak felváltva voltak betegek.. Már csak amiatt is visszük az egészségest, mert addig sincsenek együtt, nem fertőzik le egymást, esténként pedig megoldjuk, hogy annyit érintkezzenek amennyit muszáj. Ha itthon lenne mindkettő, folyamat egymást köhögnék vagy tüsszögnék le. Így legalább van némi távolságtartás.
2023. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ameddig nem látom rajta a tüneteket és mivel így távol tudom tartani a beteg testvérétől, így többnyire nem is szokta elkapni.
2023. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kisebb bölcsis, a nagyobb alsós iskolás. Kb sose járnának ha a másik miatt itthon tartanám öket
2023. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Csak a beteget tartom itthon, az egészséges megy
2023. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen
2023. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de olyankor ebéd után hazahozom.
2023. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ikrek, nálunk mind a kettő itthon marad.
2023. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Többnyire nem viszem egyiket sem olyankor. Egy csoportba járnak, apuka korán elmegy dolgozni. Így télen meg pláne nem indulunk neki a -5 fokban.

Bár ez ősszel még másképp volt, hezitáltam is rajta sokat,vigyem,ne vigyem, általában gyalog vagy biciklivel közlekedünk egyébként. Ez egy lázas gyermek esetében nem túl baráti. Ha suli lesz, akkor nyilván muszáj vinni, ezzel tisztában vagyok!

2023. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!