Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olcsó Pepco-ban kapható...

Olcsó Pepco-ban kapható játékokat merjek venni gyereknek? Én attól tartok, hogy mindenféle káros vegyi anyag van bennük.

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 13:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a lakásban más dolgokkal is játszik a gyerekjátékokon kívül, pl mindenféle műanyag tányérokkal, megnyalja a faltól kezdve mindent is, ami nem szájba való így én elengedtem ezt az aggódást.

Ebben a világban kell élnie, ehhez kell alkalmazkodnia. Nyilván nem hipósüveget adok a kezébe, de nem is lehet mindentől megóvni már csak emiatt sem hogy fogalmunk sincs mi mit tartalmaz stb.

2023. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Miféle káros vegyi anyag és hogyan jut be a gyerek vérkeringésébe?
2023. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
miután valószínűleg ugyanabban az öntőüzemben készül a pepcós műanyag játékszett, mint a regiós pl( nem tudok sok játékmárka nevet, nálunk helyben csak az van, és nagyjából már senkinek nem korosztálya), nem látom be miért lenne egyik "veszélyesebb" mint a másik. amúgy meg gondold már át, éppen azért megy a sírás a műanyag körül, mert se víz, se zsír nem bontja, akkor meg mégis hogy emésztene ki belőle valami károsat a gyerek?
2023. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
A drága márkába is van.
2023. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
12. Például a gyermek a szájába veszi a játékot.
2023. máj. 19. 11:11
 16/16 anonim ***** válasza:
de ha nem oldódik se vízben, se zsírban, akkor hogy jut be? nézd már át a hetedikes bioszkönyvet, jót fog tenni a lelki nyugalmadnak szerintem. végig stabilan billegtem a bukás szélén az összes reál tárgyból, de ennyit még én is felfogok...
2023. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!