Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt eddig a legzavarbaejtő...

Mi volt eddig a legzavarbaejtőbb dolog, amit csinált a gyereked?

Figyelt kérdés
Amitől égett a fejetek vagy nagyon meglepődtetek.
2023. máj. 23. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Most 2éves a kisfiam, korosztályához képest nagyon jól beszél. 2szavas mondatai vannak. (egyedűl a mozgásba gyengébb). Néha olyan dolgokat mond vendégségbe ami számomra égő. Pár példát is hozok: -Anya elvette kulacsom. -Undorító (mikor kínálják valamivel) -Csúnya butaság (kb. bármire mondja) -ciki ülni Jutka mellett (vendégségbe mondta mikor ebédeltünk).
2023. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

1-es ez nem égő inkább cuki.


Én egyszer alsósként elhagytam anyukám táskáját és csak fizetéskor vette észre a kávézóban😅

2023. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Bementem a fiammal egy boltba, és a póló nyakába volt nyomva egy lopásgátló. Tudta mi az, mert korábban már kérdezte. Viszont nem látszott a méret, mert rá volt nyomva az az izé, ezért elkezdtem hajtogatni a lopásgátlót, hogy el tudjam olvasni. Erre a gyerek jó hangosan elkezdett ordítani, hogy LOPÓS, LOPÓS.

Olyan 5 év körül volt. Azonnal elhagytuk a boltot. Általában úgy vásárolok neki ruhát, hogy nincs ott velem.

2023. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyedül neveltem, ő úgy döntött apuka kell neki. Ezt szépen hangosan közölte is velem a liftben, miközben a szembe szomszéddal utaztunk felfelé: ez a bácsi épp jó lenne apukának. Hát nem volt ciki....
2023. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
6 éves kisfiammal vacsoráztunk egy első osztályú vendéglátó helyen. Rám jött a hasmars, ezért kimentem a Wc-re. Igen ám, de nem volt papír. Nálam volt a telefonom, azzal felhívtam a kisfiamat, hogy a kabátomból vegyen ki papír zsebkendőt, és hozza be nekem. De nem talált zsebkendőt, ezért kivette a pénztárcámat, átrohant a szemben levő kisboltba, ahonnan hozott nekem egy 6 db.-os Wc papírt. A vendégek figyelték az eseményeket, és vastapssal, üdítőkkel, süteményekkel jutalmazták a fiamat. A személyzet meg égett, mint a Reichstag.
2023. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
🤣🤣🤣
2023. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
5/os ez hatalmas 😁😁😁
2023. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ezt egy ismerősöm megcsinálta 4 éves korában. Kinyúlt a kerítésen, és megfogta egy arra sétáló férfi karját ezzel a szöveggel: te leszel az apám. Lett kínos magyarázkodás, de valami ott elindult, és úgy alakult, hogy végül az a férfi tényleg feleségül vette az anyját. 😁

2023. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
3 éves volt a lányom. Nyaraláson voltunk, éppen egy nagy városban sétáltunk. Mondani sem kell, meleg volt. Egy olyan szökőkúthoz értünk, ahobban a földből spriccel fel több helyen a víz. A lányomnak ez megtetszett. Míg ott szaladgált, mi leültünk egy padra. Egyszer csak arra lettünk figyelmesek, hogy a lány lekapta magáról a nyári ruháját, majd ugyanazzal a lendülettel a pelenkáját (leszokóban volt) is vette volna le. De erre már nem került sor, nem engedtük neki, a ruháját is vissza adtuk rá. Akkor jött a hiszti, hogy ő pancsolni akár. Apuka felkapta és húztunk onna. Nagyon égő volt, meglehetősen sokan látták ezt az eseményt.
2023. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Saját sztorim még nincs, kisbaba a fiam.

De a húgom kapcsán van egy.

Balatonon nyaraltunk. A hugi olyan 5-6 éves lehetett. Állt a vízparton, a nádas mellett, majd elordította magát, amit az egész strand hallott:

- Anyu, nézd, ott van egy csikló!

2023. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!