Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van egy 3 éves kisfiam és...

Van egy 3 éves kisfiam és mikor izgatott, vagy új dolgot lát, tapasztal, akkor befeszíti a testét meg a két kezét és remeg, de csak pár másodpercig(2-5).Kicsit aggódok emiatt.Ez normális még ebben a korban és kinövi,vagy nem alaptalan az aggodalmam?

Figyelt kérdés

Esetleg, ha valakinél volt ilyen, leírná a tapasztalatait?


Köszönöm!



2023. máj. 25. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
2éves és ezt csinálja.normális
2023. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyobb eséllyel csak egy ,,ösztön”, nem valószínű hogy autizmus vagy tikk lenne. Ha évek múlva nem novi ki lehet hogy foglalkozni kell vele. Most még teljesen normális.
2023. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

jaj. ez olyan edes. az en kislanyom is ezt csinalja. 19 honapos. ezek a nagy indultaok erzesek amiket meg nemtud kanalizalni. majd 15 ev mulva azt mondja azta ku.... :-D akkor aggodj ;).


azt olvastam egyebkent minel intenzivebb erösebb erzelmei vannak a kicsiknek annal inteligensebbek.

a baratnom gyereke teljesen közömbös sosem csinal ilyet. kicsi lassu is a gyerek

2023. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 éves fiam is ezt csinálja

Most kezdték érdekelni az autó,és egy nagyobb darabot láz,pl buszt,mondja H tutu,befesziti magát és elkezd remegni

Szerintem normális

2023. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok miert lettem lepontozva? :D
2023. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Velem is szokott ilyen lenni, de én felnőtt vagyok. Azt hittem szorongok, de a 2. válaszoló meglepett. Mire gondolsz az autizmussal? Felnőtt korban lehet ilyen?
2023. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Sokan ilyenekre gyanakodnak pedig nem kellene.
2023. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!