Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek van bébiszittere,...

Akinek van bébiszittere, gyerekvigyázója. Mennyit fizettek?

Figyelt kérdés
Hol laktok? Mennyit kér óránként a fizetett segítség? Főleg olyanra gondolok, ahol nem egy komoly cégtől jött ember, hanem pl fősulis lány, nyugdíjas stb vigyáz a gyerekre.
2023. máj. 25. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Tavaly nyáron egy barátnőm főiskolás lánya vigyázott a 6 éves lányomra, hétköznap 9-17-ig, az ő kérésére náluk voltak.

Egy hétre 50000ft fizettem neki plusz a belépőket, kaját ha mentek valahova.

2023. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem jó pár évvel ezelőtt óriási szerencsém volt. Nagymamám barátnője vállalta hogy vigyáz rá ha beteg. Persze itt nem a hányós-hasmenős vírusokra kell gondolni hanem kis orrfolyós, hasfájós betegségekre.

Nagyon fitt nyugdíjas néni volt, sajnos nagymamám nem volt olyan egészségügyi állapotban hogy vállalja.

Na visszakanyarodva. NAPI 2000 forintot kért hogy mégis valamit.

De úgy hogy vagy nálunk vagy nála vigyázott rá, ahogy a lányommal éppen megegyeztek.

Ha nála is voltak akkor is kívánság szerint főzött neki ebédet, ezt sem engedte hogy pluszban kifizessem.

Egy kincs volt ❤️

Volt egy fiatal bölcsis néni is aki amikor zárós voltam vitte hozzánk haza bölcsi zárás után. Volt neki kulcsa. Ez heti pár óra volt ha éppen úgy voltam beosztva. Vele 5-6 évvel ezelőtt 1500 forintos órabérbe voltunk megegyezve. Gondolom ez mostanság már nem ennyi

2023. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten voltam bébiszitter

2500 forintos órabérben

De lehülyéztek páran, hogy milyen olcsó vagyok... szóval gondolom mások drágábban.


Ez volt 2019-2021ig


Most mondjuk 3000et kérnék el óránként és több gyerek esetén rászámolnék. Mert akkor nem tettem.

2023. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Közvetítő céggel dolgoztam, Bp-n, 2900.- /óra volt a bérem!
2023. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Derjaderja ***** válasza:
100%
2500 de nálunk csak alkalmi és kevés óra.
2023. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszek igénybe de ismerősöm aki igen 2500ftot fizet óránként.
2023. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bp. második kerület, 3500/óra, plusz nyugodtan ehet-ihat amit szeretne, ha mennek valahova akkor a belépő is pluszban természetesen.


Nem kell semmi plusz munkát csinálnia, csak a gyerekkel lenni. Ha sikerül annyira lefárasztania, hogy aludjon, akkor közben csinálhat amit szeretne.


Hetente kétszer 3 órára jön

2023. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!