Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen korban érdemes cirkuszb...

Milyen korban érdemes cirkuszba vinni a gyereket?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 lesz.Érdemes elvinni ilyen korban?Nagy cirkusz lesz a hétvégén nálunk
2023. máj. 27. 05:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Persze, vidd el. Ha nem érzi jól magát otthagyjátok.
2023. máj. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Gyerekfüggő, te látod hogy mennyire bír megülni a fenekén.


De sor szélére üljetek és ha nagyon megunja kijöttök kicsit.

2023. máj. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Hogy beidomított állatok kínzását nézze? Nem lehet elég korán kezdeni....
2023. máj. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
I#3: Le vagy maradva. Sok cirkuszban nincsenek már állatszámok, ahol vannak se az ostorcsattogtatás megy már.
2023. máj. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem azért megpróbálom.Ha nem viszem sehova mert lehet nem tud viselkedni,nem is fogja tudni hogy,hogy kell viselkedni.Köszi a válaszokat.
2023. máj. 27. 07:35
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ebben a korban már bőven érdeklődnek a cirkusz iránt, sőt már kétéves korban is. Új környezet, sok élmény, le fogja kötni a figyelmét.
2023. máj. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Azért azt látod, hogy meg tud-e ülni egyhelyben annyit... Ha pl mesét néz vagy olvasol neki. Ha ott se marad meg 10 percig sem, akkor a cirkuszban sem biztos, hogy fog.

Nekem a fiam már egész pici korában tök sokáig hallgatta a meseolvasást. 3 évesen vittem én is először cirkuszba. Az mondjuk nagyon hosszú volt, még nekem is, mert több mint 2 óra volt a műsor, de a nagy része tetszett neki és figyelt. Vittem már előtte Monster Truck showra is, azt is végigülte és imádta. De előtte is voltunk már számos bábelőadáson, amiket szintén szeretett.

A lányommal ez tuti nem fog menni, ő nem marad meg, őt nem érdeklik az ilyenek :D

2023. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

"Ha nem viszem sehova mert lehet nem tud viselkedni,nem is fogja tudni hogy,hogy kell viselkedni."


Igaz, de vihetnéd értelmesebbre is, amitől esetleg fejlődik, valódi érték.

Pl: bábszínház

2023. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Én cirkuszba nem megy. De nincs ilyen sztm hogy mikor. Menni akartok menjetek, majd kiderül, hogy tetszik Neki.
2023. máj. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
5 evesen vittem eloszor, vegigulte, de hosszu volt (meg nekem is).
2023. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!