Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18,5 honapos kisgyerek a...

18,5 honapos kisgyerek a McDonaldsban?!

Figyelt kérdés

Teljesen ki akadtam.

A lanyunk 18,5 honapos. Gyonyoruen fejlodik minden ok vele.

Szoptattam majd utanna BLW-t kezdtunk el es nagyon szepen eszik mar egyedul kb mindent.


A mindent ugy ertem amit en fozok otthon vagy ha elmegyunk egy vendeglobe. Nagyon figyelek az egeszseges etkezesre otthon is illetve ha uton vagyunk.

Finomitott cukor nincs nalunk senkinek. Ostermelotol vesszuk a zöldseget es a gyümölcsöt stb.


A ferjem sajnos lazabb alkat, tudja otthon mi a szabaly es betartja illetve szereti amit fozok de tudom hogyha uton van elmegy neha a McDonaldsba vagy Fornettit vesz meg mittudomen mik vannak.


A multkor o volt a kicsivel allatkertben, nekem dolgom volt es amikor otthon voltak megemlitette hogy hat beultek a Mc-ibe es a kicsi evett egy ket sültkrumplit meg ami miatt plane kiakadtam, chicken nuggets-et. abszolut szemet semmi köze a csirkehez muanyag kaja.


Nagyon ki vagyok. Eddig megovtam a kis szervezetet ezektol es tervem szerint legalabb oviig nem akartam hogy talalkozzon ilyennel erre mit csinal az apja!?


O azt allitja mas is visz ilyen fiatal gyereket Mc-ibe. Hat nemtudom...ti viszitek? eszik ott? Szerintetek is tulzasba viszem?



#McDonald's #Fast Food #kisgyerek etetes #bio etel
2023. máj. 31. 11:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%

A napi mekis kérdés. 😄

Szerintem te sem gondolod komolyan, hogy ez az egyszeri alkalom semmissé tette azt, ahogy eddig tápláltad. Plusz innentől sem fog heti 7x ott enni, mert vagy annyira tudatos, ha következő étkezésnél mekis kajára vágyik, nem rohansz vele oda.


Egyébként egyáltalán ízlett neki?

2023. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 Kitana. ***** válasza:
97%
Jézusom, most mi lesz, visszafordíthatatlan károkat okozott az a kis krumpli, szerintem menj el megnézetni, nem lett-e autista tőle a gyerek.
2023. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%

Most már tényleg unalmas! Más is jelezte már, hogy ismétlődő trollkérdés. Valaki nagyon ra van kattanva a mekire.

Szar kaja tény, de azért instant méreg, hogy egy alkalomtól falnak menjen bárki is.

2023. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%
*nem instant
2023. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

1es nemtudom en azt mar meg sem kerdeztem. gondolom igen. kinem nem izelene ez a muanyag cucc, elemiszermernököktöl eloallitva teli cukorral. persze hogy plane a gyerekek ugranak ra.


igen, enis anno gyerekkoromban kaptam szerettem... marmint olyan 14 evesen..nem baba korban. Aztan az ember felnö es okos lesz es tudja mi van benne es mit muvel hosszutavon a testunkkel.

2023. máj. 31. 11:50
 6/41 anonim ***** válasza:
96%

Igen, 2 évesen már 3x volt és ő is nuggetset evett meg pár szem sültkumplit.

Nem eszünk ott heti 3x mi sem, de ha mondjuk unokatesómat meglatogatjuk Sopronban és Szegedről megyunk, megállunk útkozben és nem hagyjuk kint a gyereket, ha meg bejön, ő is akar enni velünk...

A mértékletesség megtanítása sokkal fontosabb.

Ha évi pár alkalommal eszik mckrumplit, kisebb az esélye hogy amikor zsebpénze lesz vagy saját keresete, ezt nyomja majd fülfájásig mert micsoda mítosz van körülötte, hogy az milyen rossz, pedig milyen jo, ami tiltott, az meg úgyis jobb.

Szépen főzz otthon továbbra is, vegyél bio zöldséget de ebből ne csinálj ekkora ügyet szerintem, fog még enni bogarat meg homokot, meg sütit amiben cukor is van , és ez hozzá tartozik.

Engedd el, fogadd el hogy megtörtént és nem ment tönkre a gyerek tőle, ez 100%.

2023. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Lazíts picit. Nagyon dicséretes, hogy ennyire odafigyelsz az egészséges étkezésre, de a világon semmi baja nem lesz sem a férjednek, sem a 2 éves gyerekednek, ha néha junk foodot esznek. Ne legyen ebből rendszer, abban igazad van. Az ovi környékén elszabadul a pokol, és jó, ha nem ez az "alap" hanem inkább kivételes alkalom.
2023. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
81%
Mc-i 🤣
2023. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
89%

A Meki kajái már régen nem azok, mint ami a rémhírekben szerepelnek. És a legjobban azok kardoskodnak ellene, akik a túlfőtt, rántott főzelékeken, krumplis tésztán, krumpli-krumplival, tészta-tésztával, zsírhegyeken élnek otthon.

Semmi baja nem lesz a gyereknek. Sőt, mondhatod a férjednek, ha legközelebb mennek, vegyen neki ott sárgarépa korongokat nasinak, narancsdzsúzt vagy almalevet, ugyanis kapható ott!

2023. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
88%

Cukros volt a krumpli vagy mivan? :D ne legyél mar ennyire karotnyelt, nem vonzó tulajdonsag.

Ráadásul az apja volt vele egész nap, te meg raformedsz meg hisztizel..

2023. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!