Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is járt így? Mi a teendő...

Más is járt így? Mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma elmentünk bevásárolni a kisfiammal és rájött a pisilhetnék. Megoldottuk a parkolóban, viszont azért kicsit kellemetlenül éreztem magam, hogy egy bolt mellett pisiltettem... Persze a boltban nincs wc. De nyáron, bő folyadék mellett hiaba pisil indulás előtt, ha kell, hát kell...

2023. jún. 2. 21:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
11%
Én sem Bp-n élek,csak oda járunk vásárolni meg a nagyobb játszóterekre :D De megnyugtatlak,a lakhelyünkön sem pisilt még nyilvános helyen. Megsérteni nem akarok senkit,csak undorodom az ilyenektől, el is szoktam küldeni az ilyeneket a büdös francba.
2023. jún. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%

6 sajnos volt hogy kénytelen voltam..

A legkellemetlenebb az volt amikor a bolt privát mosdójába kellett kismamaként bekéretszkeznem..

de egyszerűen nem volt még egy kocsma sem sehol

2023. jún. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%

"Kedves" #11, nem is tudom akkor ki a proli kettőnk közül:

"undorodom az ilyenektől, el is szoktam küldeni az ilyeneket a büdös francba"

2023. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi Budapesten lakunk, de itt sincs mindenhol wc a boltban.

A legutóbb az egyik boltban már a kassza előtti sorban egy másodikos kisfiú mondogatta az anyjának, hogy nagyon kell pisilni, a boltban meg közölték velük, hogy wc csak a dolgozóknak van, de a parkolóban vannak bokrok. Anyuka közölte, hogy akkor ki kell bírnia hazáig. Fél perc múlva szegény kisrácnak még a cipőjéből is folyt a pisi... Azt a kétsegbeesést az arcán nem fogom elfelejteni. Már bocsánat, de ennél sokkal jobb lett volna, ha a bokornál elintézik, főleg, hogy még majd egy órát utazgathattak haza így a bkv-n.

Az én fiaimmal is futottunk már bele ilyen helyzetbe. Hétvégén játszóteren többször is kellett már pisilniük és nem csak nekik. Az egyetlen közeli lehetőség egy kocsma, ahol nem épp a legideálisabb a wc. Amikor egyszer bemerészkedtünk akkor is kifordultunk, mert valaki végig f**ta az egészet! Ilyenkor nincs más megoldás mint a park egyik bokros része... Az egyik közeli panelban lakó anyuka már rendszeresített egy vödröt is, amivel vizet tudunk oda vinni és leönteni, hogy kevesbé legyen büdös és a bokor se égjen ki.

Nyilván nem ez az ideális, de ha kell, akkor kell és a bepisilesnél sokkal jobb!

2023. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%
Én minden kellemetlenség nélkül ezt csinálom, ha pisilnie kell.
2023. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%
Mi van? :D ma a gyerekem kb 2x pisilt kinti bokorba. Ha kell hát kell. Faluban lakunk, ha 2 òrát kint vagyunk, sètálunk, elekzromos autòzunk, állatozunk, triciklizünk, pont nem fogok s nem is tudok hazaszaladni a bilire a fiammal... Sosem èreztem ezt gáznak. Sőt, borzalmasan büszke vagyok rá, hogy 2,5 èvesen azonnal szòl, tolja le a gatyájáz, hogy anya, pisiii! Megfogja a kukacát ès pisil egyedül. Mindig van nálam törlőkendő stb.
2023. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Ahol nincs wc, ott nyilvános helyen pisilnek. Ennyi. Ha sokàig vavyunk kint jàtszótèren, mèg sokszor nekünk, anyukàknak is kell. Akinek nem tetszik, az nyittasson nyilvànos wc-t.
2023. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%
Ebben nincs semmi, kicsi gyerek nem tudja visszatartani,nálunk is volt,kisfiamnak is kellett pisilni elbújt egy fa mögött ennyi. Nem csak Budapesten van élet,itt nincs sok helyen wc, a boltokban sem,pedig nem egy kis faluban lakunk.
2023. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
26%
A kérdés az volt,mi a megoldás, a megoldás az,hogy úgy tervezed az útvonalat,hogy legyen wc. Most magamból kiindulva: van a margit hídnál, a nyugati aluljáróban,az olimpia park játszótéren,a máltai játszótereken,az összes auchanban,a városligetben több is,a játszótéren is. Ha a külvárost vesszük,van mindkét újpesti metrómegállónál, a tescokban,a duna plázában,az árpád hídnál is. Ez csak az az útvonal,ahol mi megfordulunk,ha máshol fordulnánk meg,ott is keresnék. Ahol mi lakunk, ott van a benzin kútnál illetve gyereket minden kisebb étterembe vagy cukrászdába beengednek ingyen. Akiben megvan az igény arra,hogy ne a szabadban hugyozzon a gyerek,annak számtalan lehetősége van,szóval döntés kérdése.
2023. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Persze ha a kutyám megjelöl egy bokrot vagy egy oszlopot akkor az öregasszonyok meg a sajtszagú férfiak máris verik a nyálukat, ha egy kisfiú a nyílt utcán egy bolt mellé piszkít akkor meg mindenki ujjongva örvend...
2023. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!