Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Jövőre lesz ovis a lányom,...

Jövőre lesz ovis a lányom, ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Heti 3 napot fogok dolgozni amikor ovis lesz (szerda, péntek, szombat). A többi hétköznapi napon is vinnem kell majd vagy velem maradhat? Azért itt kérdezem, mert semmi tájékoztatást nem adott az ovi a mai napig sem és még nem ismerem a szokásokat. És nem vinném amikor itthon vagyok. Nálatok lehet ilyet?
2020. máj. 7. 17:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*jövőre alatt szeptembert értem😅 elírtam
2020. máj. 7. 17:13
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Hétfőtől péntekig járnia kell, mint minden gyereknek.
2020. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Napi 4 órát "kell" bent lennie.

De pl. nalunk engedték kiscsoportban a napi 3 napot. 2 napot igazoltunk.

2020. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Az biztos, hogy ebéd után hazahozhatod, azt nem tudom, hogy teljes napot hiányozhat-e.
2020. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk annak sem örültek, hogy felvetettem, 4 napot ott aludna, és pénteken elhozom délben. Nem jó a gyereknek se, ha nem jár rendszeresen, lemarad programokról, foglalkozásokról.

Ha szabad vagy, vidd reggeli után, és menj érte délben, ha akarod.

2020. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

#5 Nálunk akkor akadnak ki, ha az otthon levő anyukák nem viszik el ebéd után a gyereket.

Az én gyerekem akart az oviban aludni, meg is jegyezték, hogy nem viszem el ebéd után.

2020. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Napi 4 órát kötelező az óvodában töltenie. Néha-néha oké, ha az ember nem viszi, de rendszeresen nem jó. Délelőtt foglalkozások vannak, amikről lemarad, ha nem viszed. Ha nem akarod egész napra, akkor hozd el ebéd után.
2020. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Hétfőtől péntekig vinni kell. Az ovi nem gyerekmegőrző, hogy csak akkor visszük, ha dolgunk van. Kötelező járni. Nálunk igazolást is kérnek, ha hiányzik a gyerek. Nálunk is van egy anyuka, aki pénteken elhozza ebéd után az amúgy ott alvós lányait és nálunk is húzták az elején a szájukat az óvónők.

Jó lesz neki a rendszer, hidd el. Délelőtt foglalkozások vannak, nem jó ha ezeket kihagyja.

Az elején elhoztam ebéd után a lányom. De annyira szerette, hogy kérte, hogy ott aludhasson.

2020. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen, kell vinni minden nap.
2020. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Soha nem fog beszokni ha csak heti ket nap viszed...


Inkabb vidd minden nap es ebed utan menj erte.


Nalunk kiscsoportban nem szolnak amugy azert ha hetente tobbszor “csakugy” hianyzik a gyerek, de nem tesz neki jot az biztos.

2020. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!