Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól "nem illik"...

Hány éves kortól "nem illik" már ellenőrizgetni a kisfiad fütyijét?

Figyelt kérdés
A kisfiam most 7 éves és nálunk sajnos többször volt már letapadás és szűkület amit kezelni kellett ezért elég gyakran ellenőriztem, hogy minden rendben van-e. Most már egyedül is tud fürdeni és megtanítottam már neki rendesen, hogy hogyan kell hátrahúzni a bőrt, alaposan megmosni. Néha még előfordul, hogy ránézek, ellenőrzöm, de nem tudom mikortól válik ez a fiúknak kellemetlenné. Már kamaszkor előtt illik felhagyni ezzel, vagy majd csak kamaszkortól?

2023. jún. 7. 19:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
7-8eves kortól
2023. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

Megbeszélés kérdése. Ha nem szégyenlős akkor akar 10 éves kor fölött is lehetne.

Az lenne a normális, hogy anyuka vagy apuka lassa több evesen is, ellenőrizze vagy ha megbízható a fiú akkor szóljon a szülőnek.

2023. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

A szűlő az mindíg szülő, mindegy, hogy hány éves a gyerek.

Az én fiam 14 éves volt, amikor megmutatta a fütyijét, mert fájt neki és érezte, hogy nem stimmel valami.

Elmentünk az orvoshoz, és ennyi.

Most őszintén. Kinek mutassa meg, ha nem az anyjának?

Szerintem ez teljesen természetes.

2023. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van 12. nak.
2023. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
47%
A fityma szűkülését figyelni kell ha10 ha 16 éves. Ha megbízható akkor nem kell neked nézni, ha meg nem, akkor figyelni kell.
2023. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!