Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam kapott egy sötétkék...

Kisfiam kapott egy sötétkék műszőrme kabátot. Milyen sapi illene hozzá?

Figyelt kérdés

A kabát ilyen csinosabb fajta, nem kimondott téli, inkább késő őszi, de azért jó meleg. Fogalmam sincs, egy ilyen fazonú kabáthoz milyen sapka illene. Eddig csak sportos kabátokat hordott, de annyira megtetszett, hogy tuti rá fogom adni.

Esetleg linket is szívesen fogadok!

Köszönöm szépen!


2010. okt. 11. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
ha küldenél a kabátról egy képet akkor jobban tudnánk választani. igy elég nehéz...látatlanban...
2010. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2010. okt. 11. 22:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a ZARA-ban láttam ilyesmi stilusú kabátokat és hozzávaló sapkát is úgyhogy ott biztos van. Ilyen kucsmaszerűség, de mégis inkább a divatos fajta nem régimódi és kockás azt hiszem.
2010. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kisvárosban lakunk, Zara mifelénk sajnos még hírből sincs. :(

Brendon honlapján keresgéltem, de az az igazság, hogy fogalmam sincs milyen fajta illene hozzá.

2010. okt. 11. 23:01
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Sztem ez tök cuki

2010. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon aranyos. Illene is hozzá szerinted? Nem túl sportos egy ilyen kabáthoz?
2010. okt. 11. 23:24
 7/10 anonim ***** válasza:

23:09 vagyok.

Akkor talán valami simlis sapi.

[link]

A sok közül ez még elmegy.

Igaz ez nem gyereksapi de akk vmi hasonló.

2010. okt. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a simlis sapi az jó lenne hozzá! első.
2010. okt. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A lányomnak tavaly volt hasonló kabátja.Én kötött sapit adtam hozzá amit linkelt az anyuka.Jól állt neki.
2010. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi csajok.

Körbe fogok nézni. Az ilyen siltes sapkák nekem is nagyon tetszenek. Remélem találok sötétkéket!

2010. okt. 12. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!