Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Visszamenjek dolgozni vagy ne?

Visszamenjek dolgozni vagy ne?

Figyelt kérdés

Ma megkaptam a határozatot hogy megitélték nekünk a havi 60.000ft nevelési támogatást!

Viszont már 1,5 hónappal ezelőtt mielőtt lejárt a Gyedem intézkedtem hogy a munkahelyemen visszavegyenek ,sikerült is!Viszont szeretnék nem dolgozni mellette ,mert az utolsó karácsonyomat a ,kisfiammal szeretném tölteni!!

Tulajdon képpen teljesen mindegy hogy most vagy jövőre rugnak ki!!

Csak nem tudom hogy mondjam meg a munkahelyemen hogy mégse megyek vissza,tuti utálni fognak érte!!

mit csináljak ,kérlek aki van ilyen helyzetben adjon tanácsot!

előre is nagyon köszönöm


2010. okt. 12. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mi is az a nevelési támogatás? Lehet én vagyok tájékozatlan, de nem hallottam még ilyenről és konkrétan erre a kifejezésre a google-ban sem találta,m semmit. Részleteznéd kicsit?
2010. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja bocsi ezt csak a 11 kerületiek kapják aki igényli ,ezt azért kapja aki kapja aki nem tudja elhelyezni a gyermekét bölcsibe vagy oviba!!

1-2 év között 30.000ft havonta és 2-3 év közötti gyerekeknél pedig 60.000ft havonta 1 évig!

2010. okt. 12. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag kijöttök a következő egy évben,akkor ne menj vissza.Telefonon is megmondhatod,viszont ha papírokat kell elintézned akkor személyesen mész be,és teljesen mindegy mit gondolnak,mert a munkatársaid nem a barátaid.Ne keverd össze a kettőt.

És aztán jöhet a karácsony.

2010. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a válaszomért, de én biztos, hogy visszamennék dolgozni. Mondjuk mi olyan körülmények közt lakunk, hogy nagyon rá vagyunk szorulva a pénzre. Az én kislányom most 14 hónapos, de ha muszáj lenne én megtenném, pedig a földön mindennél jobban hálás vagyok hogy itthon lehetek VELE. Imádom, de a szükség törvényt bont. A kérdés, hogy szereted-e amit csinálsz, meghogy ott szándékozol-e maradni, milyen lehetőségeid vannak, stb. Szóval így nehéz megítélni, de én vissza mennék. Az meg, hogy a munkahelyeden ki mit gondol...hát sztem magasból tegyél rá. (én is ilyen lelkis vagyok ==) szóval bagoly mondja verébnek :D ) A másik a karácsony... számtalan karácsonyotok lesz még együtt. De az is nagy igazság, hogy munkád és pénzed lehet még sok, de a gyerekednek "gyerekkora" csak egy. :)

Sok sikert a döntéshet!!!

Üdv: Juliee

2010. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék vissza. De hol lenne a gyerkőc, amíg te dolgozol?
2010. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos hogy válaszoljak mindenkinek ,anyukám vigyázna rá!

Jó helye lenne !!

Aztán a pénz éppen jó lenne, több lenne összesen mint a gyed!

De a baj az hogy mit szólna a főnöknőm!!

tuti hogy jövőre kirugnak!!

Nem tom sokan azt mondják menjek!!

2010. okt. 13. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!