Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

17 hetes terhes vagyok. A 8. héttől itthon vagyok táppénzen, mert véreztem. A nőgyógyász haematómát látott. Körzeti ápoló vagyok. Most viszont nem tudom, hogy visszamenjek-e dolgozni? Jó itthon, de a főnököm nagyon ragaszkodik, s Ő a háziorvosom is.

2009. máj. 24. 19:39  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem maradj otthon.Jobb a békesség.Soha nem tudhatod,hogy mikor lesz újabb baj,de ne legyen.Vedd ezt a hematomát figyelmeztetésnek,hogy pihenj,még ha elmúlt akkor is.Én is az elejétől tp-n vagyok,de nem bántam meg.Senki nem dirigál,akkor kelek amikor akarok és annyit és akkor pihenek,amikor és amennyit szeretnék.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. máj. 24. 20:24 Privát üzenet

Barátnőm is egészségügyes, ő kb. a 3. hónaptól otthon volt, pedig nem volt semmi baja terhességével, de azt mondta, hogy nem szeretne semmit összeszedni a betegektől. És ez szerintem teljesen érthető is. Terhesen az ember immunrendszere sokkal érzékenyebb, lehet, hogy Mici néni egyet prüszkölne a rendelőben, te pedig egyből ágynak esnél tőle... Én nem kockáztatnék. Pláne, most jönnek majd a nyári melegek, kánikula, jobb, ha otthon pihensz....

A főnöködnek igazán meg kellene érteni téged orvos létére.

Ha viszont az anyagiak vezetnek rá, hogy visszamenjél, az ugye más kérdés, azt csak te mérlegelheted!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2009. máj. 24. 20:33 Privát üzenet
Szia!Szerintem semmi keppen se menjel vissza dolgozni!A Haematoma nem jatek!Nekem egyik kedves ismerosom verzett a kezdetektol de neki a mehe tele volt haematomaval es sajnos ma 23.heten elment neki a babaja!:( A babad legyen a legfontosabb most es ne a fonokod meg a munkad!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2009. máj. 24. 20:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Dr Kókay József nőgyogyász? Üllőn van még magánrenelése? Melyik korházhoz tartozik? Mennyit kér vizsgéálatokért és szülésért?
A héten voltam terheléses cukor vizsgálaton az éhgyomori jó lett, a terhelt pedig 7,4. A nőgyógyász azt mondta magas, mert 7-ig jó, a belgyógyász meg azt, hogy jó mert 7,8 -ig...
Jó és lelkiismeretes nőgyógyász a Délpesti kórházban vagy a környékén?
Székesfehérvár Nőgyógyász 2011-ben, rendelés, első találkozás, bejelentkezés--idő? Terhesgondozás?
Ajánlanátok nekem jó szülész- nőgyógyász szakembert, aki aránylag nem kér sokat a vizsgálatért és a szülésért?
Van olyan nőgyógyász, aki nem fogad el pénzt a szülésért?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!