Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom visszatartja...

2 éves kislányom visszatartja a szekletet. Most kezdett bilizni . Pisil nagyon ügyesen bilibe, viszont ha kaka van azt nem akarja sehova?

Figyelt kérdés
Próbáltam mindt szűkítő, nagy vc, bili, és visza adtam meg a pelust is és sehova nem akar .inger van de ordít és ameddig tudja tartja. Sír, ordít, nincs székrekedés nem kemény csak egyszerűen nem akarja. Valami megoldás?
2023. jún. 24. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az idő.

Mi is itt tartunk a kicsivel. Pisi megy szépen a bilibe. Kaki meg egy szenvedés.

Bilibe még nem, pelusba már nem.


Fiamnak ez kb 1 hónapig eltartott 3 éve.

2023. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ne eröltesd bnőmnek 4 éves koráig elhuzodott így és csak pelusba kakilt.
2023. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az ..egész nap ez megy. De nem fájhat neki mert kicsit sem kemény és utánna mikor már megy a kaka közben nincs sírás se gond csak ameddig el nem engedi magát . De nem értem miért .nem is eriletettem a szobatisztasagot ..vettem neki bulit mondtuk hogy ide pisilunk. Tetszett neki nagyon.. és azóta szó nélkül megy pisil a bilibe. ,nem értem .
2023. jún. 24. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet a kaka eleje keményebb..

Felnöttként is van ilyen

2023. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Pont ugyanebben vagyunk benne. Pisi csak bilibe, wc-be, kakilni sehova sem akar.

4-5 naponta nagy nehezen pelusba de van hogy már kúpot adok neki annyira szenved. Pedig egyáltalán nem kemény.

Adok neki lenmag olajat, leavolac szirupot, most elkezdtem a rost port adni neki hátha jobb lesz...

Első lányommal nem volt ilyen probléma. Remélem hamar túl leszünk rajta

2023. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk csak rövid ideig volt ilyen probléma. Beraktam neki mesét a telefonon mindig. Így oldódott meg a dolog.
2023. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!