Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 13 hós kisfiamnak letapadt a...

13 hós kisfiamnak letapadt a fitymája. Mi a neve annak a krémnek, amit ilyen esetben lehet használni? Olyan készítmény is érdekel, amit recept nélkül lehet venni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
OFF. Nem a kérdésre válaszolok, de ha tud sugárban pisilni, és nincs begyulladva a fütyije, illetve nem vörös neki, akkor hagyd békén. Amíg pelenkás, hormonális okból van letapadva, védekezési reakció a baktériumok ellen. Majd ha szobatiszta lesz, oldódni fog.
2010. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, még így is, hogy off-oltál, nagyon hasznos volt!!!
2010. okt. 12. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiam szobatiszta,23 hós, de nem nagyon oldódik:( nem gyulladt, pisil sugárban. De egyértelmüen szűk, hiszen kicsit tudom hàtrahúzni, a makk fele látszik csak. Irjatok lègyszi, milyen krémmel kentétek, ami oldotta kicsit! Bocs,hogy nem tudtam segiteni:(
2010. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Azóta itt is van egy kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Itt az első hozzászóló szerint az urológus tanácsára 5 éves korig nem szabad hozzányúlni.


Mi is csak akkor fogjuk megnézetni, ha gond lesz vele. Addig a dokinak sem hagyom, hogy próbálja hátrahúzni, mert attól is begyulladhat. A gyerekorvosok körében egyábként nincs egységes nézet, hogy mikor kell hátrahúzni.

2010. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. okt. 14. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk a nyáron kedves anyós megpróbálta hátrahúzni kisfiam kukacán a bőrt. eredménye az lett, hogy körben legalább 5-6 helyen berepedt. házi orvosunk persze jól le.@ccot, hogy hogy engedhettem ekkora őrültséget és a Tetran kenőcsöt javasolta. ezt lehet kapni recept nélkül (ez a hidrokortizon nélküli tetran). azt mondta ezzel kenjem és meggyógyul a berepedés és a letapadástis oldja majd. azóta nem nagyon merem hátrahúzni csak a makk feléig, de mint a vaj, úgy csúszik hátra a bőr addig.szóval nekünk a Tetran vált be.
2010. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.
2010. okt. 14. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!