Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekek járnak táborba a...

A gyerekek járnak táborba a héten. Nagyon szeretik. Mikor reggel mentünk, bepakoltam a helyükre. Mire kijöttem, a lányom mászott a földön és nyávogott, mert ő macska. Mondta az óvónő, hogy egész héten ezt játsza. Otthon nem szokott. Autista?

Figyelt kérdés
Akkor szokott még régebben ilyet, mikor mentünk az oviba. De mikor megszerette, ez elmaradt. Meg mikor mentünk orvosi vizsgálatra. Talán zavarában. Ezért is merült fel a háziorvosban, hogy autista. Aki közelebbről ismeri, mindenki szerint nem az. Várjuk a vizsgálatot. Ma nagyon megijedtem.
2023. jún. 29. 08:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10#-essel egyetértek,hogy azért itt csak egy részlet lett kiemelve,de akkor vannak más dolgok is,ami miatt gyanakodnak. Szerepjáték önmagában szerintem is normális. 6-osnak jót mosolyogtam. :D Eszembe jutott,gyerekként én mindenáron ló akartam lenni,ügettem körbe a szobába,hogy ló vagyok. :D Imádtam a lovakat. Vicces visszagondolni így.
2023. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha autista is rendkívül enyhén érintett, ők szoktak szerepjátékozni, csak nem veszik észre mikor "lehet" és mikor "nem lehet" és igen, ez akár lehet stressztől is.


Az enyém hatalmas szerepjátékozó volt, azt mondták azért auti jegy, mert túlságosan beleéli magát(ő terített-kínált-főzött, állatosat játszott, telefonált a semmivel és folyton be akart másokat vonni lerázhatatlanul, vagy épp túl egyedül csinálta és nem akart mást bevonni, nehezen lépett ki belőle "valódi gyerek" funkcióra). Szerintem mind hülyeség volt. Az a helyzet, hogyha autistának akarják látni, bármire rá tudják fogni, hogy az auti jegy.

2023. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%

"Autista?"


Maximum az, aki ilyet tételez fel róla.

2023. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#9


"Hány éves korig alkalmazható a módszer?

A Dévény-módszer gyermekek, felnőttek esetén egyaránt alkalmazható korhatár nélkül."

2023. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 hosszúhajú ***** válasza:
100%
egy nyávogás miatt??? te írjak neked egy listát hogy nekem milyen tüneteim voltak autistaként 3 éves koromban? - nem férne ide...
2023. júl. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én autista vagyok és én is játszottam ilyet, de ez még semmi. Eszem megáll milyen idióta okokat találnak egyesek az autizmus parára.
2023. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!